Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Konu Konu Udemy ‘deki En İyi Eğitimler

Konu Konu Udemy ‘deki En İyi Eğitimler

Eğitim günümüzün en önemli şeyi belki de. Sizlere oturduğunuz yerden değer katacak Udemy ‘deki en iyi eğitimleri listeliyoruz. Bol eğitimler dileriz.

Eğitim 10358 Güncelleme: 2 yıl önce 2 yıl önce

Oyun Geliştirme Kursları

Oyun geliştirme kursları son dönemlerin en popüler online eğitimlerinden biri. Ömür boyu erişim sağladığınız ve programlama dillerine göre filtreleyebildiğiniz bu kurslara ücretli veya ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Olcay Kalyoncuoğlu’nun Unity C# | Sıfırdan Profesyonelliğe | 3D | 2D Oyun Yapımı eğitimi bu kategorinin en popüler eğitimlerinden biri. Kurs ücreti 149,99 TL olarak belirlenen bu eğitimi tam binden fazla kişi satın almıştır. Diğer bir en iyi eğitim ise Unity C# | Sıfırdan zirveye 3D Oyun Geliştirme olan bu kursun yayıncısı ise Devkod Akademidir.

MS Excel Eğitimi

MS Excel çoğu kişinin okul ve iş hayatında kullandığı tablolama ve rapor yazılımıdır. Microsoft ürünleri arasında en popüler uygulamalardan biridir. Udemy üzerinden alabileceğiniz en iyi MS Excel eğitimi, Oğuzhan Çolak anlatımıyla MS Excel | Sıfırdan İleri Seviye Excel Öğren eğitimidir. Bu MS Excel kursunu 6 binden fazla kişi almıştır ve fiyatı da 269,99 TL’dir. İkinci bir eğitim ise Ahmet Sait Duran eğitmenliğindeki Microsoft Excel | Sıfırdan Zirveye eğitimidir. Bu eğitimi de 5 binin üzerinde kişi almıştır ve ücreti yukarıdaki eğitim ile aynıdır.

Gitar Eğitimi

Udemy ’den hangi kurslar alınmalı sorusunun cevabını veriyoruz, hazır mısın? Selim Işık’ın eğitmenliğinde online gitar eğitimi almak istersen Udemy ’i ziyaret edebilirsin. Eğitim’in ismi Selim Işık ile Gitar Dersleri olarak geçiyor ve ücreti ise 269,99 TL olarak belirlenmiştir. Eğer ben gitar çalmayı biliyorum ama elektro gitar öğrenmek istiyorum dersen de Deniz Sayman’ın eğitmenliğindeki Yeni Başlayanlar için Elektro Gitar Eğitimini mutlaka denemelisin. Bu eğitimleri binden fazla kişi almaktadır ve ücretleri aynıdır.

Konu Konu Udemy ‘deki En İyi Eğitimler

CV'ine sertifika ekleyerek CV'ini güçlendirebilirsin. Böylece iş başvurularında öne çıkarsın. Toptalent.co'nun sunduğu ücretsiz sertifika testlerini çözerek uzmanlığını gösterebilir ve e-sertifika almaya hak kazanırsın. İstersen online eğitim sertifika programlarına kaydolarak uzaktan eğitim de alabilirsin. Ücretsiz testleri çözmek ve sertifika almak için hemen tıkla!

İngilizce Kursları

Şüphesiz ki her öğrencinin temel problemlerinden biri ne yazık ki İngilizce sorunudur. Online İngilizce eğitiminizi seçmeden önce eğitim programına ve kurs içeriğine bakmanızı öneriyoruz. Udemy ‘deki en iyi İngilizce kursu Serdar Hoca’nın eğitmenliğindeki Özel Ders Formatında Sıfırdan Zirveye İngilizce Eğitim Seti diyebiliriz. Eğitimi 44 binden fazla kişi satın almıştır ve puanı da 5 üzerinden 4.6’nın üzerindedir. Bu eğitime 269,99 TL’lik ücret ile sahip olabilirsiniz. Bir adette sınav odaklı eğitim belirtmek gerekirse; YDS/YÖKDİL Yüksek Başarı Kursu – Test Teknikleri + Kaynaklar eğitimini söyleyebiliriz. 6 binden fazla kişinin katıldığı bu eğitimin ücreti ise 39,99 TL’dir. En iyi Udemy İngilizce kursu tavsiyelerimizi mutlaka kulağınıza küpe edin.

Meditasyon Kursları

Udemy ’deki online kurslar arasında aynı zamanda kişisel gelişim eğitimleri de alabileceğinizi biliyor muydunuz? Meditasyon kurs önerilerimizin ilki Merve Karakuş imzalı Meditasyon Yapmayı Öğrenin isimli eğitim. Bu eğitime 800’den fazla kişi kaydolmuştur ve 269,99 TL’lik ücret ödeyerek siz de edinebilirsiniz. Serkan Dal’ın eğitmenliğini yürüttüğü eğitim ise Meditasyon ve Uygulamaları Eğitimi. Aynı ücrete sahip bu eğitime ise 100’den fazla kişi kaydolmuştur.

Web Geliştirme Kursları

Udemy ‘deki en iyi yazılım kursları arasında web geliştirme eğitimleri de bulunmaktadır. Satın aldığınız bir web geliştirme kursu sizi birçok alanda ileriye götürebilecektir. Sadık Turan’ın Komple Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi isimli eğitiminden çok fayda sağlayabilirsiniz. 18 binden fazla kişinin satın aldığı bu eğitimin ücreti ise 149,99 TL olarak belirlenmiştir. Bir diğer kurs önerimiz ise Mustafa Murat Coşkun ve Engin Demiroğ tarafından yayınlanan Web Geliştirme Kursu | Sıfırdan Sektörün Yükseklerine eğitimi olacaktır. Bu eğitimi ise 7 binden fazla kişi satın almış ve ücreti ise 269,99 TL olarak belirlenmiştir.

Konu Konu Udemy ‘deki En İyi Eğitimler

Veri Bilimi Kursları

Veri bilimi son dönemlerin en popüler konularından biridir. Udemy kurs önerilerimiz arasındaki en iyi eğitim konularından biridir aynı zamanda. Mustafa Vahit Keskin ve Veri Bilimi Okulu’nun yayınlamış olduğu Veri bilimi ve Machine Learning eğitimini 7 bine yakın kişi izlemiş ve 5 üzerinden 4,7 puan almış en iyi eğitim olarak belirtebiliriz. 149,99 TL’lik bu eğitime kesinlikle katılmalısınız. Bunun haricindeki yine aynı kişilerin yayınlamış olduğu Yapay Zeka ve Veri Bilimi için Python Programlama adlı eğitime de 269,99 TL’lik ücret ile sahip olabilirsiniz.

Tasarım Araçları Kursları

Grafik tasarım ile ilgileniyorsanız Udemy ’deki en iyi eğitimleri sizeler getireceğiz. SolidWorks: Sıfırdan Uzmanlığa Uygulamalı Eğitim Seti eğitimine 269,99 TL’lik ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Eğitimi Emre Akyüz tarafından yayınlanan bu kursa 6 binden fazla kişi üye olmuştur. Mimari projelere ilgiliniz varsa veya eğitiminiz bu yöndeyse Alp Timuçin Koçak’ın yayınladığı Tasarım Mühendisinden Autocad Dersleri eğitimini 269,99 TL’ye alabilirsiniz.

Fotoğrafçılık Kursları

Hobi kurs önerileri vermezsek olmaz ama değil mi? Udemy Fotoğrafçılık kursu önerimiz Tahir Yıldız’ın eğitmenliğindeki Temel Fotoğrafçılık Eğitimi olacaktır. 500’den fazla kişinin katıldığı eğitimin ücreti ise 269,99 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca Meliz Özbek’in eğitmenliğindeki Acelesi Olanlar için Temel Fotoğrafçılık eğitiminden de 149 TL’ ye yararlanabilirsiniz.

Konu Konu Udemy ‘deki En İyi Eğitimler

Dijital Pazarlama Kursları

İnternetin gelişimi ile popülerliğini arttıran dijital pazarlama kursları ile yetkinliğinize yetkinlik katabilirsiniz. Udemy Google ADS eğitimleri, İnstagram eğitimleri veya diğer sosyal medya eğitimleri ile müşterilerinize veya kendinize fayda sağlayabilirsiniz. Burak Arslan’ın eğitmenliğindeki Dijital Pazarlama Eğitimi | 6 Eğitim 1 Arada kurs programına kaydolabilirsiniz. 4 bine yakın kullanıcı bu eğitimi seçmiştir. Ücreti ise 409,99 TL olarak belirlenmiştir. Diğer bir kurs önerimiz ise Emre Gökşin’in anlatımıyla sunulan 360 Derece Dijital Pazarlama Eğitimi olacaktır. 269,99 TL’İK bir ücret ile eğitimi edinebilirsiniz.

Sizlere en iyi Udemy eğitimlerini listeledik. Udemy sahibi ve şirketin kurucusu Eren Bali’ye öğrencilere böyle bir platform sağladığı için teşekkür ediyoruz. Udemy ’de birçok konuda eğitim bulunmaktadır. Udemy bedava kurs alma olanağını da sizlere sunmaktadır. Bedava Udemy kursları ile kendinizi geliştirmek istediğiniz alana güzel bir adım atabilirsiniz. Udemy sertifika veriyor mu diye soracak olursanız cevabımız evet olacaktır. Aynı şekilde Udemy sertifikası ne işe yarar sorusu aklınıza geliyorsa sertifika geçerliliği olan bir platformdur ve dünyada geçerliliği mevcuttur. Udemy ‘deki en iyi eğitimler serimiz şu anlık sona eriyor. Bol eğitimler dileriz.

İçeriği Paylaş