Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2024 Taban Puanları

DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2024 Taban Puanları

DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2024 Taban Puanları tablosunu sizler için hazırladık. 2024 Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi DGS taban puanları aşağıdadır.

Dikey Geçiş Sınavı 1085 Güncelleme: 9 ay önce 1 yıl önce

2024 DGS Taban Puanları ve Kontenjanlarını Ösym'den aldığımız verilere göre sizler için düzenledik. DGS sınav sonuçları açıklandıktan sonra, DGS tercih döneminde Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi DGS puanları tablosundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca 2024 DGS puan hesaplama aracımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi taban puanları 2024 verilerinin yanı sıra puan türü, yerleşen sayıları ve bursluluk türleri mevcuttur. Aşağıdaki tablo içerisinde DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2024 taban puanlarına ve Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi kontenjanlarına yer verilmiştir. Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümünü tercih edecek adaylara, DGS çıkmış soruları veya DGS konularını incelemelerini öneriyoruz.

Diğer bölümler için DGS taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

DGS Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2024 Taban Puanları

2024 Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi DGS taban puanları aşağıdaki gibidir:

Üniversite Bölüm Alan Kont. 2022 Taban P. 2023 Taban P.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Yaban Hayatı Ekolojisi ve YönetimiSAY2225,29903257,86100

Üniversiteni Puanla!

Üniversiteni Tanıt, üniversitene puan ver. Üniversite adaylarına destek ol!

Üniversiteni Tanıt

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi DGS Geçiş Bölümleri Nelerdir?

ÖSYM'nin kılavuzuna göre Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi DGS ile geçiş yapılan bölümler belirlenmiştir. Kılavuzun en güncel halini mutlaka ÖSYM'nin en son dikey geçiş sınavı kılavuzundan inceleminizi öneririz. Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü'ne Dikey Geçiş Sınavı ile geçiş yapılabilecek bazı ön lisans bölümleri aşağıdadır:

  • Av Ve Yaban Hayatı
  • Avcılık Ve Yaban Hayatı

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümü Nedir?

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü sayısal meslekleri (SAY meslekleri) arasında bir bölümdür.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi nedir, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü mezunu ne iş yapar, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümündeki en iyi üniversiteler hangileridir ve Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü dersleri nedir gibi sorulara yanıt almak isterseniz sizi üniversite bölümleri hakkında yazdığımız içeriğiklerimizi okumaya davet ediyoruz.

DGS ile Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümüne Geçiş Yaparsam Kaç Yıl Okurum?

DGS ile Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümüne geçiş yapmayı düşünen adaylar, tercih ettikleri üniversitenin Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü ders içerikleri ile mezun oldukları bölümün ders içeriklerini karşılaştırmalılar. Eğer tercih ettiğiniz üniversitenin Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü sizin aldığınız dersleri kabul ederse okuldaki süreniz minimum 2 yıl olacaktır. Ancak tercih ettiğiniz üniversitenin Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü aldığınız dersleri kabul etmeyecek olursa o bölümün eğitim süresi kadar eğitim almanız gerekmektedir.

Üniversite Not Ortalamanızı Hesaplayın!

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümünü Aratanlar En Çok Bu Bölümlere Baktı

İşte en popüler DGS sayısal bölümleri:

Vize Final Hesaplama Robotunu Kullanın!

Not: Tablodaki veriler, ÖSYM'nin halka açık olarak açıkladığı (ÖSYM tarafından yayınlanmış) DGS taban puanları 2023 ve DGS taban puanları 2023 Excel tablolarından alınmıştır. DGS puanları hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. DGS 2024 puanlarını sizler için derledik. DGS'ye girip tercih yapacaklar, ÖSYM DGS tercih kılavuzunu mutlaka incelemelidirler. DGS başarı sıralamaları verileri ÖSYM tarafından paylaşılmamıştır.Tüm üniversitelerin 2 yıllık taban puanı bilgileri ve kontenjanları tabloda verilmiştir.

İçeriği Paylaş