Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
2024 TYT Geometri Deneme Önerileri - Keskin Stratejiler

2024 TYT Geometri Deneme Önerileri - Keskin Stratejiler

TYT Geometri deneme önerileri listesi ile karşınızdayız. YKS 2024 sınavı için önerilerimiz size fayda sağlayacaktır. Üniversiteni Tanıt'ı takipte kalın!

YKS 2024 10544 Güncelleme: 5 ay önce 1 yıl önce

TYT Geometri, üniversiteye giriş sınavlarının en kritik bölümlerinden biridir ve başarılı olmak için doğru deneme sınavlarını seçmek hayati önem taşır. "TYT Geometri Deneme Önerileri" başlıklı bu blog yazımızda, bu ders için en faydalı ve verimli deneme sınavlarını sizler için bir araya getirdik.

Bilgi Sarmal TYT Geometri Soru Avcıları 14x10 Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal TYT Geometri Soru Avcıları 14x10 branş denemeleri en iyi geometri denemeleri arasındadır. Bilgi Sarmal yayınlarının TYT ve AYT için önemli bir kaynak olduğunuz zaten biliyoruz. Üstelik video çözümlü olması da yanlış yaptığınız konuları pekiştirmenizi sağlayacaktır.

Paraf YKS TYT AYT Geometri 30 Föy Deneme Video Çözümlü Paraf Yayınları

Paraf yayınlarının TYT Geometri denemeleri de oldukça başarılı bir yayındır. Kolay seviyeden başlayan ve orta seviyeye doğru ilerleyen TYT geometri denemeleri ve AYT geometri denemeleri bulunan yayını mutlaka çözmelisiniz.

Gezegen YKS TYT AYT Geometri Sansasyonel 10+10 Deneme Gezegen Yayınları

Gezegen yayınlarının 10 tane TYT, 10 tane de AYT geometri deneme yayını temeli olan ve kendini ilerletmek isteyen YKS öğrencileri için tam bir biçilmiş kaftandır. YKS Matematik netlerinizi Geometri üzerinden arttırabileceğiniz bu kaynak önerisini mutlaka dikkate almalısınız.

Yayın Denizi Pro YKS TYT AYT Geometri Tekrar Ettiren Fark 28x10 Deneme

Yayın Denizi Pro yayınlarının tyt geometri denemelerini çözerek sınavda başarıya ulaşın. Hem TYT hem de AYT denemeleri içeren bu yayını mutlaka edinmelisiniz. Orta ve üst seviyede sorular çözmek sizi sınavda rakiplerinizin önüne geçirecektir. Farklı soru tipi çözmek de sınavda ilginç sorularla karşılaşma olasılığınızı azaltacaktır.

TYT AYT Acil Geometri 15 Çözümlü Denemeleri Acil Yayınları

Mutlaka çözmeniz gereken en iyi TYT denemeleri arasında bulunan Acil Yayınlarının denemeleri, kolaydan zora giden deneme sınavı şeklindedir. Bu denemeleri çözerek iyi bir geometri neti çıkarmanız mümkün olacaktır.

ÜçDörtBeş Yayınları TYT 1. Oturum Matematik 12’li Deneme

Üç Dört Beş yayınları denemeleri ÖSYM soru tarzına çok uygun bir yayındır. Üç Dört Beş yayınlarının Matematik denemeleri sınavdan önce kesinlikle çözülmesi gereken denemeler arasındadır. Matematik Denemesinin içinde çok da güzel Geometri testleri vardır. Kesinlikle çözün!

2024 TYT Puanını Hesapla!

En güncel katsayılar ile AYT - TYT Puanını Hesapla

İçeriğe Git

TYT AYT Geometri 20 li Deneme Kitabı Toprak Yayıncılık

Toprak Yayıncılığın 20' li deneme kitabı, orta seviye bir denemedir.

İnceleyin: TYT Sosyal Soru Bankası Önerileri

PES Yayınları 12’li TYT Matematik Denemeleri

PES Yayınları 12’li TYT Matematik Denemeleri, ÖSYM tarzına uygun bir şekilde tasarlanmış denemelerdir. Hem matematik hem de Geometri için zorlayıcı sorular içermektedir. Aynı zamanda video çözümleri ile de anlamadığınız soruları öğrenebilir, konu tekrarı yapabilirsiniz. Orta seviye zorlukta olan bu denemeyi matematik ve geometride başarı için mutlaka çözmelisiniz.

Orijinal 12’li TYT Matematik Denemeleri

YKS'ye hazırlanan öğrenciler, Orjinal yayınlarını konu anlatımları kitaplarından muhtemelen duymuşlardır. Orijinal 12’li TYT Matematik Denemeleri de geometri ve matematik için çok faydalı bir denemedir. Video çözümlü olan bu deneme aynı zamanda en iyi geometri deneme önerileri listemizde de ilk sıralarda yer alabilir. Orta ve zor seviye olan bu denemeyi mutlaka edinmelisiniz.

15 TYT 15 AYT Geometri Denemesi

Endemik yayınlarının denemeleri ÖSYM tarzına çok uygun bir yapıdadır. Soru çeşitliliği ve YKS'ye uygunluk açısından geometri için mutlaka çözmeniz gereken bir deneme olduğunu söyleyebiliriz. Bu deneme yeni sınav tarzına en yakın denemelerden biridir.

En İyi TYT ve AYT Kaynakları

YKS'de başarılı olmak isteyenler için harika kaynaklar bulduk.

Hepsiburada.com

TYT Geometri nasıl çalışılır?

Geometri grafik yeteneğinize dayalı bir derstir. Geometri üzerinde ne kadar çok deneme çözerseniz o kadar çok pratiğiniz ve net sayınız artacaktır. Çözümlü videolar izleyebilirsiniz. Eğer ilk başlarda zor geliyorsa kolay tyt geometri soru bankası önerilerimizi de inceleyebilirsiniz.

İnceleyin: TYT Fizik Soru Bankası Önerileri

TYT Geometri'de hangi konulardan soru çıkar?

TYT Geometri'de Açılar ve Üçgenler, Çokgenler, Yamuk, Eşkenar Dörtgen, Deltoid, Kare, Dikdörtgen, Çember ve Daire, Analitik Geometri ve Katı Cisimler konularından çıkmaktadır. TYT geometri konuları ve soru dağılımlarına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

TYT Geometri zor mu?

Geometri, geometrik kavramların ve şekillerin birbirleriyle arasındaki bağın matematiksel ifadesidir. Geometrinin amacı beyninizin 3 boyutlu bir şekilde çalışabilmesidir. Ne kadar çok pratik yaparsanız geometri bilginiz o kadar gelişecektir.

İçeriği Paylaş