Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
2024 TYT Sosyal Soru Bankası Önerileri - Puanı Katla

2024 TYT Sosyal Soru Bankası Önerileri - Puanı Katla

TYT Sosyal soru bankası önerileri listesi ile karşınızdayız. YKS 2024 sınavı için önerilerimiz size fayda sağlayacaktır. Üniversiteni Tanıt'ı takipte kalın!

YKS 2024 6998 Güncelleme: 5 ay önce 1 yıl önce

TYT Sosyal Bilimler bölümünde başarıya ulaşmak için doğru soru bankalarını seçmek büyük önem taşıyor. "TYT Sosyal Soru Bankası Önerileri" başlıklı bu yazımızda, sınavda karşılaşabileceğiniz türden soruları içeren, detaylı açıklamalar ve çeşitli zorluk derecelerine sahip soru bankalarını ele alacağız.

TYT Coğrafya Soru Bankası Önerileri

Tonguç Akademi Yayınları – TYT Coğrafik

Tonguç Akademi Yayınlarının ÖSYM tarzi sorularından dolay iyi seviyede yararlanabileceğiniz TYT Coğrafik, gruplandırılmış testlerden oluşuyor. Video çözümlerine de internet üzerinden erişebilirsiniz.

Palme Yayınevi – TYT Coğrafya Soru Kitabı

Palme yayınevi tarafından yayınlanan TYT Coğrafya soru kitabı Cemal Çelik tarafından yayınlanmış ve 288 sayfadan oluşmaktadır. Yeni nesil soru tipleri sizin TYT'de sürprizle karşılaşma riskinizi de azaltacaktır. Kitapın zorluk seviyesine ise Orta zorlukta diyebiliriz.

Hız ve Renk Yayınları – TYT Coğrafya Soru Bankası

Tarık Tuna tarafından hazırlanan TYT Coğrafya Soru Bankası, ÖSYM tarzına çok uygun ve video çözümlü bir kitaptır. TYT için en iyi Sosyal kaynakları arasında gösterebiliriz. Kitap 288 sayfadan oluşmaktadır.

Karekök Yayınları – TYT Coğrafya Soru Bankası

Orta ve zor seviyebir kitap olan karekök yayınlarının TYT Coğrafya kitabı, 325 sayfadan oluşan ve ÖSYM tarzına uygun sorulardan oluşan bir soru bankasıdır. Eğer verimli bir şekilde bu soru bankasını bitirebilirseniz sınavda Coğrafyadan ful çekebilirsiniz.

TYT Tarih Soru Bankası Önerileri

Benim Hocam Yayınları – TYT Tarih Soru Bankası

Saadettin Akyayla tarafından hazırlanan ve 208 sayfadan oluşan Benim hocam Yayınlarının TYT Tarih soru bankası kitabı, kolay ve orta seviyeli bir kitaptır. Eğer yeni başlıyorsanız mutlaka bu kitabı edinmelisiniz.

Hız ve Renk Yayınları – TYT Tarih Soru Bankası

Hız ve Renk yayınlarının TYT Tarih soru bankası kitabı, ÖSYM tarzı yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Kolaydan zora bir tyt tarih soru bankası almayı düşünüyorsanız mutlaka bu kitanı edinmelisiniz. Soru bankası 192 sayfadan oluşmaktadır.

2024 TYT Puanını Hesapla!

En güncel katsayılar ile AYT - TYT Puanını Hesapla

İçeriğe Git

Palme Yayınevi – TYT Tarih Soru Kitabı

Palme yayınlarının Halil Özsu ve Nihat Baştürk tarafından hazırlanan TYT tarih soru bankası, 350 sayfadan oluşmaktadır. Orta ve zor seviye olarak hazırlanan bu kitapta farklı soru tiplerini görebilirsiniz. Eğer daha önce tarihe başladıysanız bu kitapla koşmaya başlayabilirsiniz.

Çözüm Yayınları – 3D TYT Tarih Soru Bankası

3D yayınları tarafından hazırlanan TYT Tarih soru bankası İbrahim Sertkaya ve Murat Usta tarafından hazırlanmıştır. 296 sayfadan oluşan bu kitap, kolaydan zora tyt tarih soru bankaları arasındadır.

İnceleyin: TYT Türkçe Deneme Önerileri

En İyi YKS Kaynakları

YKS'de başarılı olmak isteyenler için harika kaynaklar bulduk.

Hepsiburada.com
İçeriği Paylaş