Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
2024 TYT Matematik Deneme Önerileri - (Kolay-Orta-Zor)

2024 TYT Matematik Deneme Önerileri - (Kolay-Orta-Zor)

YKS önerilerini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu kısımda en güncel ve en iyi TYT Matematik deneme önerilerini sizler için aradık taradık ve listeledik.

YKS 2024 88081 Güncelleme: 6 ay önce 2 yıl önce

Üç Dört Beş Yayınları 12’li TYT Matematik Denemeleri

345 TYT deneme önerimiz ile başlıyoruz. ÖSYM tarzına uygun olarak hazırlanan denemeler gerçek sınava sizi başarılı bir şekilde hazırlayacaktır. En çok satılan deneme sınavları arasında yerini almaktadır. Üç Dört Beş Yayınlarının denemelerinin tamamı video çözümlüdür. TYT Deneme Önerileri listemizde ilk sırayı almaktadır.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

Arı Yayınları X Ray TYT Matematik Denemeleri

Arı Yayınları X Ray TYT denemelerini duymuşsunuzdur. Bu yayının ilginç bir özelliği var. Her konu için ayrı ayrı deneme sınavları tasarlanmış. Konu konu denemeler ile kendinizi test edebilirsiniz. TYT Matematik nasıl çalışılır sorusuna cevap arıyorsanız bu Matematik denemesini mutlaka çözmelisiniz. Ösym sorularına benzer sorulara sahip bir denemedir. Ayrıca denemelerin tamamı video çözümlüdür.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

Endemik Yayınları TYT Matematik Denemeleri

Endemik yayınlarının Matematik denemeleri orta seviye ve zor seviye sorulardan oluşmaktadır. Yeni nesil eğitim metodolojileri ile hikayeleştirilmiş bir şekilde tasarlanan denemeleri 25 üzeri net yapan öğrencilerin mutlaka kullanması gerektiğini düşünüyoruz. Deneme çözmeye buradan başlarsanız biraz sizi üzebilir. Ancak ÖSYM tarzında oluşturulmuş bu deneme size faydalı olacaktır.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

Acil Yayınları TYT Acil Matematik Rejenerasyon Denemeleri

12 denemeden oluşan Rejenerasyon denemeleri, Acil Yayınlarının en zor denemeleri arasındadır. Ösym’ye göre biraz daha zor olan soruları çözebilirseniz bu iş olmuş demektir. TYT deneme önerileri listesinde bu denemelere yer vermemek olmazdı. Bol bol çözmeniz dileği ile

Tyt Matematik Deneme Önerileri

Hız Ve Renk Yayınları TYT Matematik Denemeleri

Hız ve Renk TYT Matematik Denemeleri 2 kolay seviye, 2 orta seviye, 4 zor seviye, 4 tane de Ösym soru tipine benzer seviyelerde olmak üzere 12 adet deneme sınavına yer vermiştir. Ayrıca sınav sonucunuza göre eksiklerinizi analiz edebileceğiniz tablolarda bulunmaktadır. Kolaydan zora TYT matematik denemesi size çok faydalı olacaktır. Ayrıca tamamı video çözümlüdür.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

2024 YKS Taban Puanları

En güncel puanlar ile üniversite sıralamalarını incele!

İçeriğe Git

Bilgi Sarmal TYT Matematik Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal yayınlarını YKS 2024’e hazırlanıyorsanız mutlaka duymuş olmalısınız. Duymasanız da bu eksikliğinizi giderin bizce. 12 adet denemeden oluşan branş denemelerini TYT’ye hazırlık sürecinde mutlaka çözmelisiniz. Hız ve Renk Yayınlarındaki gibi eksiklerinizi görebileceğiniz bir analiz sayfası da bulunmaktadır. Tamamı video çözümlü olan denemeler orta seviye ve zor seviye olarak tasarlanmıştır.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

ENS 12’Lİ TYT Matematik Denemeleri

Tamamı video çözümlü olan TYT Matematik denemeleri, elinizin altında mutlaka bulundurmanız gereken denemeler arasındadır. ENS 12’li TYT Matematik denemelerini çözerek gücünüze güç katabilirsiniz. ENS yayınının soru bankaları da çok verimlidir. YKS öğrencilerine oldukça faydası dokunacaktır.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

En İyi YKS Kaynakları

YKS'de başarılı olmak isteyenler için harika kaynaklar bulduk.

Hepsiburada.com

Orijinal 12’li TYT Matematik Denemeleri

Orijinal 12’li TYT Denemeleri yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Orta seviye veya zor seviye denemelerden oluşan bu yayın, adından da anlaşılacağı gibi kendine has soru üslubuyla karşımıza çıkmaktadır. Denemeler yeni nesil sorulardan oluşuyor ve tamamı video çözümlüdür.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

2023 TYT Puanını Hesapla!

En güncel katsayılar ile AYT - TYT Puanını Hesapla

TYT Puan Hesaplama

Çözüm 3D Yayınları TYT Matematik Simülasyon Denemeleri

Similasyon denemelerini TYT Türkçe deneme önerilerinde de önermiştik. Matematik için de aynı şey geçerli. Bu denemeyi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

Yayın Denizi Pro 14’lü Matematik Denemeleri

Yayın Denizi’ni hepimiz biliyoruz. Matematik denemeleri için de doğru bir adres olduğunu söyleyebiliriz. Bu matematik deneme seti ile optik okuyucular ile Türkiye çapında da kendinizi kıyaslayabilirsiniz. Konu analiz tabloları ile de eksik alanlarınızı daha çok çalışarak giderebilirsiniz. Yayın Denizi Pro 14’lü Matematik Denemelerini sınava yakın süreler içerisinde çözmenizi tavsiye ederiz.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Şampiyonlar Karması 5’li TYT Denemeleri

Eveeet, geldik son TYT Matematik Deneme önerimize. Aynı zamanda problem denemeleri önerisi olarak da düşünebilirsiniz. Şampiyonlar karmasını tıp fakültesini, mühendislik fakültelerini veya diğer sayısal bölümlerini hedefleyenler mutlaka çözmeli. 7 farklı yayın kurumunun hazırlamış olduğu TYT matematik denemeleri sizi başarıya götürecek, eminiz.

Tyt Matematik Deneme Önerileri

Tanım Yayınları TYT AYT Branş Deneme

Tanım Yayınları'nın TYT AYT Branş Denemeleri, video çözümleri ve ÖSYM tarzına uygun yeni nesil sorularıyla dikkat çekiyor. Eğer Türkçe, matematik, fen ya da sosyal bilimler gibi bir alanda kendinizi eksik hissediyorsanız, bu branş denemeleri tam size göre. Anlamakta zorlandığınız sorular için videolu çözümler ise öğrenmenizi kolaylaştıracak. Bu kaynaklarla eksiklerinizi tamamlayabilir ve sınav hazırlıklarınıza sağlam bir temel atabilirsiniz.

Matematiğin İlacı TYT Branş Denemeler

Acil Yayınları'nın "Matematiğin İlacı" serisi, matematikte temel atmak isteyenler için mükemmel bir başlangıç noktası sunuyor. Genellikle zor ve YKS seviyesinde sorularıyla tanınan bu yayın, bu seride öğrenmeyi pekiştirmeye odaklanmış. Eğer matematik netleriniz konusunda kendinizi daha güvende hissetmek istiyorsanız, "Matematiğin İlacı" serisinden başlamak iyi bir fikir olabilir. Bu kitaplar, matematikteki temellerinizi sağlamlaştırarak sizi sınavlara daha iyi hazırlayacaktır.

En İyi YKS Kaynakları

YKS'de başarılı olmak isteyenler için harika kaynaklar bulduk.

Hepsiburada.com

Hangi deneme kitapları farklı seviyelerde sorular içerir?

Hız ve Renk Yayınları, Endemik Yayınları ve Şampiyonlar Karması gibi deneme kitapları, kolay, orta ve zor seviyelerde sorular içermektedir. Bu çeşitlilik, sınavda karşılaşabileceğiniz farklı zorluk seviyelerine hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Hangi TYT matematik deneme kitapları önerilir?

Önerdiğimiz TYT matematik deneme kitapları arasında Üç Dört Beş Yayınları, Arı Yayınları X Ray, Endemik Yayınları, Acil Yayınları, Hız ve Renk Yayınları, Bilgi Sarmal, ENS, Orijinal, Çözüm 3D Yayınları, Yayın Denizi Pro ve Şampiyonlar Karması gibi yayınların deneme kitapları bulunmaktadır.

Sayısal Bölümler (SAY) ve Sayısal Meslekleri İnceleyin!

Hangi deneme kitapları video çözümlüdür?

Üç Dört Beş Yayınları, Arı Yayınları X Ray, Hız ve Renk Yayınları, Bilgi Sarmal ve Orijinal gibi deneme kitapları tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır.

Sizler için en iyi TYT matematik deneme önerileri listemizi oluşturduk. Aynı yayınların TYT Matematik soru bankası halini de edinmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer 50 bin altı hedefiniz varsa TYT Matematik konularını Şubat veya Mart gibi bitirmeniz öneriliyor. Diğer satıcıların kitaplarını da inceleyebilir, rakipleriniz arasından kolayca sıyrılabilirsiniz. 2024 taban puanlarına bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tıp fakültesi taban puanları ise bu bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Başarılı deneme çözmeler.

İçeriği Paylaş