Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
2024 AYT Geometri Soru Bankası Önerileri

2024 AYT Geometri Soru Bankası Önerileri

AYT geometri bazı öğrencilerin malesef korkulu rüyası oluyor. Bizde sizler için en iyi AYT geometri soru bankası önerileri listesi hazırladık. Çözün, başarın!

Üniversite Sınavı - YKS 2023 GOOGLE Abone Ol 132 0 1 hafta önce 1 hafta önce

3D Yayınları AYT Geometri Soru Bankasız

Eğer AYT Geometri sınavına hazırlanıyorsanız, 3D Yayınları tarafından sunulan bu Geometri soru bankası size önemli bir yardımcı olabilir. Bu kitap, karmaşıklığı içinde barındırsa da genel olarak orta seviye sorulardan oluşur.

Kitap içinde yer alan sorular, ÖSYM sınav tarzına tamamen uygun olarak hazırlanmıştır. Üstelik, her sorunun yanıtına dair video çözümler de mevcut. Eğer bir soruyu çözemediğinizde, 3D Video Çözüm uygulamasını kullanarak adım adım çözümü izleyebilirsiniz. Bu sayede hem soruları daha iyi anlama fırsatı bulursunuz hem de eksikliklerinizi giderirsiniz.

Limit Yayınları TYT-AYT Geometri Soru Bankası

Limit Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap hem TYT hem de AYT oturumu için kullanılabiliyor. Kitap genel olarak orta seviye sorular içeriyor, bu da demek oluyor ki ÖSYM tarzına oldukça yakın sorularla karşılaşacaksınız. Bu kitap, yeni sınav sistemine uyumlu olarak hazırlandı ve tüm soruları video çözümlü.

Okyanus Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Okyanus Yayınları'nın kitabı da çok kullanışlı. Sorular kitap içinde kolaydan zora doğru sıralandığı için başlangıç seviyesinden daha zor sorulara geçiş yapmanızı sağlar. Bu da sınav hazırlığınızı adım adım ilerleteceğiniz anlamına gelir. Kitap içinde 1200'den fazla soru bulunuyor ve hepsi video çözümlü.

YKS Planlama Defteri (PDF)

Üniversiteni Tanıt ekibi, sizler için harika bir YKS planlama defteri tasarladı. PDF olarak indirin, çoğaltın ve haftalık planlamalarınızı yapın!

İndirimli Satın Al!

Karekök Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Sınav hazırlığında adım atarken karar vermeniz gereken en önemli şeylerden biri hangi kitapları kullanacağınızdır. Karekök Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap, AYT Geometri sınavına hazırlanan öğrenciler için harika bir seçenektir.

Bu kitap, orta seviye soruların biraz üstünde yer alan soruları içermekte ve sizi biraz daha zorlayacak şekilde tasarlanmıştır. Neden bu zorluk seviyesini tercih etmelisiniz? Çünkü sınav anında karşılaşabileceğiniz zorlu sorularla başa çıkmak için hazırlıklı olmanız önemlidir. Bu kitap, sizi bu zorluğa hazırlamak için idealdir.

Kitap içinde, öğrendiğiniz konuları pekiştirmeniz için bol miktarda soru bulunmaktadır. Sorular, konuları derinlemesine anlamanıza yardımcı olacak şekilde özenle seçilmiştir. Ayrıca, kitaptaki tüm soruların video çözümleri mevcuttur. Bu da demek oluyor ki bir soruyu çözemediğinizde hemen cevabını öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: AYT Matematik Konuları

TYT AYT Geometri Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

Geometri sınavına hazırlanırken en büyük yardımcınız, hiç şüphesiz doğru kaynakları kullanmak olacaktır. Benim Hocam Yayınları tarafından hazırlanan bu TYT AYT Geometri Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası, sınav hazırlığınıza büyük katkı sağlayacak.

Kitap, sadece soruları içermekle kalmıyor, aynı zamanda tüm soruların video çözümlerini sunuyor. Bu, bir soruyu çözerken takıldığınızda veya konuyu anlamakta zorlandığınızda büyük bir avantaj sağlar. Hemen video çözümü izleyerek sorunuzu çözebilir ve eksiklerinizi gidermek için hızlıca geri dönebilirsiniz.

Benim Hocam Yayınları, öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ve sınav formatına uygun sorular hazırlayan bir yayınevi olarak öne çıkıyor. Bu kitap da istisna değil. Sorular, sınavın zorluğuna ve tarzına uygun bir şekilde özenle seçilmiştir.

İnceleyin: YKS Puan Hesaplama Robotu

TYT AYT Geometri Soru Bankası Bilgi Sarmal

Bu değerli kaynak, Mehmet Karanfil ve Muharrem Ersen'in titiz çalışmalarıyla oluşturuldu. Sayfa sayısı 400 olan bu kitap, Geometri konusundaki yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. Üstelik dijital bir PDF formatında sunuluyor, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.

Kitap, ÖSYM tarzı sorularla dolu. Bu, sınav günü karşınıza çıkacak sorulara alışmanızı ve sınav deneyiminizi daha da güçlendirmenizi sağlar. Her soru, çözümüyle birlikte sunulduğu için takıldığınız noktalarda hızlıca destek alabilirsiniz.

Geometriye dair bilgilerinizi pekiştirmek ve sınavda başarılı olmak için "TYT AYT Geometri Soru Bankası Bilgi Sarmal" kitabını değerlendirebilirsiniz. Mehmet Karanfil ve Muharrem Ersen'in özenle hazırladığı bu kaynakla, Geometri sorularını daha rahat çözebilirsiniz.

KR Akademi Kenan Kara ile TYT AYT Geometri Soru Bankası

Geometri, sınavlarda bazı öğrenciler için gerçek bir baş ağrısına dönüşebilir. Ancak endişelenmeyin, Kenan Kara'nın imzasını taşıyan bu kitap, Geometri konusundaki korkularınızı yenebilmeniz için tasarlandı.

Kenan Kara, yılların deneyimine sahip bir eğitimci olarak, Geometri sorularının zorluk derecelerini ve ÖSYM'nin beklentilerini çok iyi biliyor. "KR Akademi Kenan Kara ile TYT AYT Geometri Soru Bankası" kitabı da bu bilgi birikimiyle hazırlandı.

Kitap, sayfa sayısı 272 olan bir hazine niteliğinde. ÖSYM soru tiplerine ve seviyelerine birebir uygun sorular içeriyor. Bu sayede sınavın gerçek formatına alışmanız ve sınav günü kendinizi daha rahat hissetmeniz sağlanıyor.

"KARA SORU" başlıkları, her konunun sonunda sizi bekliyor. Bu özel sorular, konu üzerindeki yeteneklerinizi pekiştirmenizi sağlıyor ve kendinizi sınamanıza yardımcı oluyor.

Kenan Kara'nın video ders kitabındaki konu anlatımları ile uyumlu olarak hazırlanan bu soru bankası, öğrenme sürecinizi daha etkili hale getiriyor. Sorular, kolaydan başlayıp zora doğru ilerliyor, böylece Geometri konusundaki temelinizi güçlendiriyor.

İnceleyin: Güncel Başarı Sıralamaları

Özdebir Yayınları TYT AYT Geometri GİS Soru Bankası

Geometri, birçoğumuz için sınavlarda karşılaşılan zorlu bir düşmandır, değil mi? Ancak bu zorluğu aşmanız için harika bir rehber var: "Özdebir Yayınları TYT AYT Geometri GİS Soru Bankası."

Bu kitap, Özdebir Yayınları tarafından hazırlandı ve içerisindeki 368 sayfa, sizi Geometri konusunda adım adım yönlendirecek. ÖSYM tarzı sorularla dolu olan bu kitap, sınavın gerçek formatına aşina olmanızı ve sınav günü kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

"Özdebir Yayınları TYT AYT Geometri GİS Soru Bankası," soruların zorluk derecelerini kademeli olarak artırarak sizi hazırlar. Yani başlangıçta daha kolay sorularla başlayıp, zamanla daha zor sorulara geçiş yapabilirsiniz. Bu da sizin kendinizi yavaşça geliştirmenizi ve ilerlemenizi sağlar.

ÜçDörtBeş Yayınları TYT AYT Geometri Soru Bankası 1. Kitap

Bu kitap, Mehmet Kıvrak ve Resul Emre Şit tarafından hazırlandı ve içerisindeki 440 sayfa, Geometri konularını anlama ve ustalaşma yolunda size rehberlik edecek. Özellikle AYT sınavı için tasarlanmış olan bu kitap, size ihtiyacınız olan bilgiyi kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda sınav tarzını da size aşina kılar.

"ÜçDörtBeş Yayınları TYT AYT Geometri Soru Bankası 1. Kitap," kazanım odaklı sorularla doludur. Yani her bir soru, sizi sadece bir sonuca ulaştırmakla kalmaz, aynı zamanda o konuyu gerçekten anlamanızı sağlar. Bu kitapta bulunan klasikleşmiş sorular ise bilginizi pekiştirmenize yardımcı olur.

Sınav günü sizi nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? Bu kitap, özgün ve ÖSYM tadında sorularıyla sizi sınav atmosferine hazırlar. Ayrıca orijinal sorularıyla da düşünme yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Pegem Yayınları TYT AYT Tamamı Çözümlü Geometri Üçgenler Soru Bankası

Bu kitap, sizi Geometri konularında bir yıldız haline getirecek. Kim mi yazdı? İşte cevabı: Komisyon Yayınları. Kitabın içeriği sadece size öğretmekle kalmaz, aynı zamanda sınavlar için hız kazandıran teknikleri ve pratik bilgileri de sunar.

Konu özetleri ve hız kazandıran teknikler sayesinde, Geometri konularını daha iyi anlayacak ve hızlı bir şekilde çözüm üretebileceksiniz. Artık sınav süresi size yetmeyecek gibi görünmeyecek.

Yeni nesil özgün sorularıyla, sınavlarda karşınıza çıkabilecek her türlü senaryoya hazır olacaksınız. Bu kitap, size sınavın gerçek atmosferini yaşatmak için tasarlandı. Soruları çözüp, çözemediğinizi kontrol etmek için özel olarak hazırlanmış tam çözümler de içerir.

İçeriği Paylaş
Toplam Yorum: 0
Yorum Bırak
*İçeriğe yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.