Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Google Sertifikası İle CV'ni Güçlendir; Google Dijital Atölye Nedir?

Google Sertifikası İle CV'ni Güçlendir; Google Dijital Atölye Nedir?

Google Dijital Atölye, dijital alanda kendini geliştirmek isteyenlere ücretsiz olarak sertifika programları sunmaktadır. CV'nize Google Sertifikasını ekleyin!

Eğitim 2426 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Google Dijital Atölye nedir?

Dijital dünyada aktif olmak sizlerin iş alanında da aktif olmanızı sağlayacaktır. Bu atölyeler de bu alanda sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Google dijital atölye ücretli midir gibi sorular sorulmaktadır. Google dijital atölye sizlerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Eğitimlere katılarak Google onaylı sertifikalı eğitimler edinebilirsiniz.

Google Dijital Atölye’de kimler eğitim alabilir?

Google Dijital Atölye’de isteyen herkes tamamen ücretsiz eğitim alabilmektedir. Eğitim alınabilmesi için konulan herhangi bir sınır ya da kural bulunmamaktadır.

Google Dijital Atölye Katılım Amacı Nedir?

Google Dijital Atölye katılım amacı, kişilerin kendini web siteleri ve dijital alana ait her konuda kendilerini geliştirebilmeleridir. Her yaştan ve her alandan insanın katılım sağlayabildiği atölyelerde amaç, kişilerin aldıkları bu eğitimleri kariyerlerinde de rahatça kullanabilmeleridir.

Google Sertifikası İle CV'ni Güçlendir; Google Dijital Atölye Nedir?

Google Dijital Atölye ile Hangi Becerileri Kazanabilirim?

Google Dijital Atölye ile birden fazla beceri kazanılabilmektedir. Dijital alanda çalışmak isteyen insanların, çalışma sistemine uyum sağlayabilmeleri açısından büyük fayda sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayar kullanımı, web sitelerinin kullanımı, dijital güvenlik ve benzeri alanlarda birçok beceriyi kazanabilmenizi sağlamaktadır. Pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenlerin de kesinlikle dijital atölyeden bu alanla ilgili kurslara katılması önerilmektedir.

Google Dijital Atölyenin İşletmeler Açısından Önemi

İşletmeler, artık giderek teknolojiyi kullanma eğilimi göstermekte ve dijitalleşmeye ayak uydurmaktalar. Bu da alınan her personelin dijitalleşmeye olan ilgi ve bilgisinin olması zorunluluğunu beraberinde getirmektedir. Bugün bir restorana gidildiğinde menüler yerine QR kod okutulduğunu görmekteyiz. Bu nedenle işletmelerin dijitalleşmesi, hem kendilerini geliştirmeleri açısından hem de müşteri memnuniyeti açısından önem arz etmektedir. Google dijital, sizlere bu noktada destek olmayı amaçlamaktadır.

1.Dijital dünyada var olmak

Dijital dünyada var olmak aslında günümüz şartlarında her alanda kolayca var olabilmek anlamına gelmektedir. Asıl dijitalleşmeyi unutan ya da reddedenler geride kalmış olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle dijital dünyada var olmak sizi, yaptığınız iş her ne olursa olsun daima aktif ve bir adım önde tutacaktır. Özellikle dijital pazarlama, son dönemlerde oldukça önemlidir. Bu alanda var olmak, sizi ayakta tutacaktır.

Google Sertifikası İle CV'ni Güçlendir; Google Dijital Atölye Nedir?

2.Verimliliğinizi arttırın

Dijitalleşme aslında sizin çalışma alanınızı geliştirdiği gibi verimliliğinizi de büyük oranda artırmaktadır. Bu nedenle dijital alana yönelerek verimliliğinizi artırmanız, size oldukça fayda sağlayacaktır. İş alanınızın gelişmesi size de işletmenize de olumlu yönde katkı sağlayacağı için geniş bir alanda çalışmak sizi rahatlatacaktır.

3.Bilinirliğinizi arttırın

Dijitalleşme, sizin daha çok insan ve işletme tarafından fark edilmenizi sağlayacaktır. Bilinirliğinizin artması da sizin için daha çok ve daha kaliteli iş ve daha kaliteli reklamlar demektir. Bu nedenle dijital alanla ilgili eğitimler alarak kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Bilinirliği artırma noktasında Google Ads de kullanılabilir. Google Ads, sizler için reklam hizmeti sağlayabileceğiniz bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Google hesabınızın ilgili bölümünden bu sekmeye ulaşarak, bu bölüm hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Linkedin profilinizi buradan aldığınız sertifikalar ile zenginleştirmeniz de bilinirliğinizi artırmanız notasında oldukça etkili olacaktır.

4.Rekabet gücü elde edin

Belirli bir tanınırlığa sahip olduğunuzda kalitenizi de göstermiş olursunuz. Hal böyle olunca da rekabet gücü oluşmuş olur. Rekabet gücü elde etmek sizlerin gelişimi için de işletmenizin gelişimi için de önemli basamaklardan bir tanesidir. Rekabet gücü yüksek olan işletme ve kişilerin daima iş sürekliliği daha yüksek olmaktadır.

Google Sertifikası İle CV'ni Güçlendir; Google Dijital Atölye Nedir?

5.Gelirinizi arttırın

Dijitalleşmenin bir diğer etkisi de bütçenize olacaktır. Bütün bu sayılanların ışığında gerçekleştirdiğiniz eylemler, sizlerin gelirinizin artmasına ve dolayısıyla da sermayenizin büyümesine olanak tanıyacaktır.

Google Dijital Atölye sertifikası ücretli mi?

Google Dijital Atölye, eğitim sonunda sizlere bir sertifika vermektedir. Bu sertifika, ücretsiz olarak sizlere verilmektedir. Bu sertifika verildiğinde kişilerin aklında Google dijital atölye sertifikası ne işe yarar sorusu belirmektedir. Google dijital atölye sertifika, sizlerin her alanda işinize yarayacak ve Cv’nizi güçlendirecek bir belge niteliği taşımaktadır. Bu nedenle bu sertifikaları almanız önemlidir. Google sertifika programları, iş alanınızda sizleri güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Bu nedenle herkesin Google sertifika sahibi olmasını tavsiye etmekteyiz.

Google Dijital Atölye nasıl kullanılır?

Google Dijital Atölye’nin kullanımı oldukça basittir. Google Dijital atölye için belirtilmiş olan linke tıklayarak giriş sağlamanızın ardından karşınıza kurslar listesi çıkacaktır. Bu listeden, almak istediğiniz kursları seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında sitenin yönlendirmelerini tamamlayarak eğitimlere başlayabilirsiniz.

Google Dijital Atölye’de hangi eğitimler var?

Google Dijital Atölye kursları Dijital Pazarlamanın Temelleri, Çevrimiçi Reklamcılık, Mobil Cihazlar Üzerinden Müşteri İletişimi, Çevrimiçi Kampanyalar, Çevrimiçi İşletme Güvenliği, Kurumsal Tasarımlar gibi eğitimleri içermektedir. Dijital atölye, teknolojiyle ilgili olan dijital alanlarda her türlü eğitimi sağlamaktadır. Bu eğitimlerde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar eğitimi isterseniz sırayla isterseniz birden fazla olacak şekilde alabilmeniz mümkündür. Bu eğitimler sizlerin dijital bilgisini de geliştirecektir.

İçeriği Paylaş