Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
2024 TYT Sosyal Deneme Önerileri - Keskin Analiz

2024 TYT Sosyal Deneme Önerileri - Keskin Analiz

TYT Sosyal deneme önerileri listesi ile karşınızdayız. YKS 2024 sınavı için önerilerimiz size fayda sağlayacaktır. Üniversiteni Tanıt'ı takipte kalın!

YKS 2024 11904 Güncelleme: 3 ay önce 1 yıl önce

TYT Sosyal bilimler bölümünde başarılı olmak isteyen öğrenciler için doğru deneme seçimi, sınav stratejisinin temel taşlarından biridir. "TYT Sosyal Deneme Önerileri" adlı bu yazımızda, sosyal bilimlerde başarıya giden yolda size eşlik edecek, özenle seçilmiş denemeleri tanıtacağız.

TYT Coğrafya Deneme Önerileri

TYT Coğrafya 40 x 5 Denemeleri Hız ve Renk Yayınları

TYT Coğrafya deneme önerilerimize Hız ve Renk yayınları ile başlıyoruz. 5 adet 40 soruluk denemeden oluşan bu seti edinerek Coğrafya bilginizi arttırabilir, ÖSYM soru tarzlarını görebilirsiniz.

2024 TYT Coğrafya 15 Deneme Tamamı Video Çözümlü Marka Yayınları

Marka yayınlarının 15 adet deneme sınavını mutlaka çözmelisiniz. Tamamı video çözümlü olarak hazırlanan kitap son senelerin soru tiplerine göre oluşturulmuştur.

Çözüm 3D TYT Sosyal Bilimler Denemeleri

Kolaydan zora 15 adet Sosyal bilimler denemeleri sizi sınava hazırlayacak ve pratiğinizi geliştirecektir. Genel olarak bilgiye dayalı olan bu denemeler sadece sözel öğrencileri için değil, eşit ağırlık ve sayısal öğrencileri için de faydalı olacaktır.

Tonguç Kampüs TYT Sosyometre

20 adet denemeden oluşan bu set, kolay orta ve zor seviye olarak tasarlanmıştır. Sosyal'e yeni başlaynlar için uygun olmasının yanı sıra sayısal ve eşit ağırlıkçılar için de çok uygundur.

2024 TYT Puanını Hesapla!

En güncel katsayılar ile AYT - TYT Puanını Hesapla

İçeriğe Git

TYT Coğrafya Dekatlon 30 Deneme Ankara Yayıncılık

Coğrafya denemeleri arasındaki en iyilerden biri de Ankara Yayıncılğın 30'lu Coğrafya denemeleridir. Sadece Coğrafya denemeleri değil tüm Sosyal denemelerini edinerek pratik yapabilirsiniz.

TYT Coğrafya Tamamı Video Çözümlü 40 Deneme Sınavı Benim Hocam Yayınları

Benim Hocam yayınlarının tamamı video çözümlü olan TYT coğrafya denemelerini bu listeye eklemezsek olmazdı. Benim Hocam yayınlarının tüm denemelerini kesinlikle ve kesinlikle şiddetle öneriyoruz.

TYT Tarih Deneme Önerileri

TYT Tarih 40 x 5 Denemeleri Hız ve Renk Yayınları

Hız ve renk yayınlarının Tarih denemelerini çözerek ÖSym'de başarı elde edebilirsiniz. ÖSYM'ye uygun sorular ile özellikle sözel bölümleri tercih edecek öğrenciler için çok faydalı olacaktır.

Benim Hocam TYT Tarih Tamamı Video Çözümlü 40 Deneme Sınavı

Benim Hocam TYT Tarih Tamamı Video Çözümlü 40 Deneme Sınavı en çok satan denemeler arasındadır. 40 adet video çözümlü deneme sınavı ile bilmedeiğiniz soruları da öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda da uygun fiyatlı deneme sınavları arasındadır.

İnceleyin: TYT Geometri Deneme Önerileri

Palme Yayınları TYT Tarih Palmetre Serisi 30 Deneme Video Çözümlü

Palm yayınlarının Palmetre serisindeki denemeleri çözerek iyi bir tarih neti elde edebilirsiniz. TYT tarih nasıl çalışılır diye soracak olursanız, bu denemeler size en doğru cevapları verecektir.

Bu YKS Kitapları Seni Şahlandıracak

ÖSYM tipi soru kitaplarını incele, kaynakları satın al!

Hepsiburada.com

TYT Sosyal nasıl çalışılır?

TYT Sosyal biraz bilgi biraz da ezber yeteneğinize dayanan bir ders olduğu için kodlama yaparak çalışılabilir. Sadece ezber yapmak mantıklı değildir çünkü unutulma ihtimali yüksektir. Bol deneme ve soru çözerek pekiştirmelisiniz. TYT Sosyal soru bankası önerilerimizi de inceleyebilirsiniz.

TYT Sosyal'de hangi konulardan soru çıkar?

TYT Sosyal'de Coğrafya, Tarih, Din ve Felsefe derslerindeki konulardan çıkmaktadır. TYT Coğrafya konuları ve soru dağılımlarını, TYT Tarih konuları ve soru dağılımlarını, TYT din konuları ve soru dağılımlarını ve TYT Felsefe konuları ve soru dağılımlarını bağlantılar üzerinden inceleyebilirsiniz.

TYT Sosyal zor mu?

TYT Sosyal zor değildir. Bol soru çözüp temelleri kavradığınızda soruları hızlıca çözebileceksiniz. Bilgiye dayalı bir ders olduğu için konulara akılda kalıcı olacak bir şekilde çalışmanızı öneriyoruz.

İçeriği Paylaş