Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta dil okulu fiyatları ne kadar? Bu yazımızda bu soruya cevap vermeye çalışacağız.

Yurtdışı 1454 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Malta dil okulu fiyatları ne kadar? Bu yazımızda bu soruya cevap vermeye çalışacağız. Malta dil okulu ile gerek dil eğitimi konusunda gerek yurt dışı danışmanlık hizmetleri konusunda en geniş kapsamlı ve en kaliteli hizmetler sağlanıyor. Bu hizmetlerle beraber Malta dil okulu ile her zaman hayal ettiğiniz eğitimi aldıktan sonra yurt dışı danışmanlık hizmetleri ile de burada rotanızı en güzel şekilde çizebilirsiniz.

Malta dil kursu, dil eğitimi almak isteyen ve İngilizcesini ileriye taşımak isteyen kişiler için son derece önemli. Burada sunulan eğitimlerin tamamı alanında uzman ve profesyonel kişiler tarafından sağlanır. Bu sebepten dolayı hem danışmanlık hizmetlerinde hem de dil eğitiminde en iyi ve en kaliteli hizmetleri alarak bu doğrultuda başarılı şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta değil okulu bu konuda uzun zamandır bilinen tecrübeli ve profesyonel adreslerin başında yer alıyor. Hayal ettiğiniz eğitimler sonrasında en iyi şekilde danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Malta dil okulu fiyatları şu şekildedir:

Malta Dil Okulu Ders Sayısı Kimler İçindir? Fiyatları
EP Standart İngilizce Haftada 20 ders, 4 hafta Kısa sürede Malta’da İngilizcelerini geliştirmek isteyenlere uygun € 720
IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlan! Haftalık olarak 30ders, en az 8 hafta Yurt dışında yaşamak, kariyer yapmak isteyenlere. € 1580
EP İş İngilizcesi Haftada 32 ders, 4 hafta İş İngilizcenize şok olacağınız program € 850
Malta’da Staj programına ne dersiniz? Haftada 30 ders + 3 aylık süre staj Staj programı ile geleceğine yön verenlerin tercihi € 6010
EP Yoğun İngilizce Haftada 30 ders, 4 hafta Kısa sürede seviye atlayabilmek için € 990

Yine de güncel fiyatlar için Lemon Academy web sitesine giriş yapabilirsiniz. Malta dil eğitimi konusunda Lemon Academy en iyi tercihler arasında yer almaktadır.

Malta Dil Okulu ve Danışmanlık Hizmetleri

Malta dil okulu ile dil eğitimini aldıktan sonra aynı zamanda profesyonel danışmanlık hizmetlerinden de faydalanmak ve bu doğrultuda ilerlemek mümkündür. Yurt dışı danışmanlık hizmetleri ile beraber burada daha iyi bir şekilde ikamet edebilmek eğitimi daha iyi şekilde devam edebilmek ve kariyer planlamasında bu doğrultuda yapmak mümkün olur.

Bu kaliteli ve profesyonel danışmanlık hizmetleri alanında uzman kişiler tarafından sunulduğu için güvenle alabileceğiniz hizmetlerdir. Aynı zamanda dil okulunda eğitim sağlayan kişiler alanında profesyonel kişiler tarafından sunduğu için de kendinizi geliştirebilirsiniz. Dil okulu ve yurt dışı danışmanlık hizmetlerinden güvenle faydalanabilmek için https://lemonacademy.co.uk/yurtdisinda-dil-egitimi/malta-dil-okulu adresini ziyaret edebilirsiniz. Malta dil okulu fiyatları ne kadar? Lemon Academy sitesini ziyaret ederek detaylara ulaşabilirsiniz.

İçeriği Paylaş