Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İzmir İngilizce Kursu

İzmir İngilizce Kursu

İzmir'de öğrenci olanlar için harika bir önerimiz var. İzmir İngilizce kursu için bu tavsiyemize mutlaka bir göz atın! Akademik Dil Kurslarından eğitim alın!

Eğitim 837 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

İzmir İngilizce Kursu ile birlikte hayallerinizi süsleyen gelecek hedeflerinize, sosyal ve kariyer yaşantınıza yeni bir ivme kazandırabilir ve geleceğinizi İngilizce sayesinde garanti altına alabilirsiniz. Her yıl yüzlerce öğrenciye yeni bir dil ve yeni bir kariyer kazandıran İzmir İngilizce Kursu ile tanışmanın tam zamanı !

British Council Konsolosluk Partneri ve aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezi olan İzmir İngilizce Kursu yarım asra yakın tecrübesiyle İzmir’in kalbi Alsancak’ta nitelikli dil eğitimi vermeye devam ediyor. Siz de günümüzde İngilizcenin vazgeçilmez bir zorunluluk hale geldiğini düşünüyorsanız; gelecek hayalleriniz adına İngilizce öğrenmek için adım atmanın tam zamanı! İzmir İngilizce Kursu ingilizce öğrenmek isteyenler ya da var olan İngilizce bilgisini genişletmek isteyenler için Ege bölgesinin incisi olan İzmir’deki en ideal dil okuludur.

sizin için en doğru adrestir. Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı, Sınırsız Speaking Clup üyeliği, 3 dönem eğitim alan herkese yaşam boyu Ücretsiz Online İngilizce Eğitim ( İngilizce Uzem) Londra Merkezli The Academic Publishing Yayınevi kaynakları ve çok daha fazlası İzmir İngilizce Kursu’nda!

İzmir Dil Kursu 17 farklı dünya dilinde nitelikli bir yabancı dil eğitimi sunan ve tüm platformlarda adından sıkça söz ettiren Türkiye’nin en köklü dil okullarından biridir. Yabancı dil alanında 4 temel beceri olarak kabul edilen Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma becerileriniz ile birlikte çok kısa sürede ileri seviyelere taşıyabilirsiniz.

Akademisyen kökenli yerli ve yabancı öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu ve klasik kurs mantığından uzakta, bireye özgü eğitim modeli ile bu alanda fark yaratan İngilizce konuşma ve akademik sınavlarda garanti verebilen tek dil kursudur. Bugüne kadar sayısızca öğrenciye yeni bir dil kazandırarak, hayallerini gerçekleştirmelerine katkı sağlayan ve bu minvalde tüm imkan ve ayrıcalıklarını seferber eden İzmir Dil Kursları (Akademik Yabancı Dil Kursları) eğitim camiası tarafından da örnek gösterilen , her zaman takdirlerini kazanan bir yabancı dil merkezidir.

Konuşma garantili dil eğitiminin yanı sıra, akademik sınavlarda her sene tam puan almayı başaran İzmir Dil Kursu eğitim kadrosu; aynı zamanda sizleri uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi yapmanın da merkezidir diyebiliriz. İzmir İngilizce Dil Kursu ile birlikte IELTS, YDS, TOEFL, YÖKDİL gibi yabancı dil seviye tespit sınavlarda başarılı olabilmek için özgün sınav stratejileri ve aktüel konulu eğitim modelleriyle ilk seferde istediğiniz puanlara ulaşabilirsiniz.

Siz de yaşam standartlarınızı iyileştirmek, sosyal ve kariyer yaşantınıza yeni artı değerler kazandırmak istiyorsanız ; İzmir Dil Kursunun erken kayıt avantajlarından yararlanarak harika bir dil eğitimine başlayabilirsiniz.

İçeriği Paylaş