Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Atılım Üniversitesi Ücretleri Nedir? - 2023 - 2024

Atılım Üniversitesi Ücretleri Nedir? - 2023 - 2024

Biliyorsunuz ki Vakıf üniversitelerine gidebilmek için eğitim ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bugün Atılım Üniversitesi 2023 ücretlerini inceleyeceğiz.

Üniversiteler 4526 Güncelleme: 10 ay önce 10 ay önce

Atılım Üniversitesi Nerededir?

Atılım Üniversitesi, Ankara şehrinde bulunan bir vakıf üniversitesidir. Atılım Üniversitesi'nin adresi Atılım Üniversitesi Kızılcaşar Mah. İncek Kampüsü Gölbaşı/İncek/ANKARA konumunda bulunmaktadır.

Atılım Üniversitesi Ne Zaman Kuruldu?

Ankara'da kurulan Atılım Üniversitesi, 1996 yılında Atılım Vakfı tarafından tesis edilmiştir ve bugün kamu tüzel kişiliğine sahip bir vakıf üniversitesi olarak faaliyet göstermektedir. Yüksek öğrenim alanında çıktığı bu atılım, ülkenin eğitim sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Atılım Üniversitesi, kaliteli eğitim kadrosu, modern kampüs olanakları ve öğrenci odaklı yaklaşımıyla bilinmektedir.

Atılım Üniversitesi Öğrenim Ücretleri

Atılım Üniversitesi 2023 - 2024 yılı eğitim ücretleri aşağıdaki gibidir. Aynı zamanda üniversitenin resmi web sitesinden de bu bilgileri kontrol edebilirsiniz.

Bölüm Ücret (TL)
Tıp 386.000 TL
Tıp (%25 burslu) 289.500 TL
Tıp İngilizce Hazırlık 282.000 TL
Tıp İngilizce Hazırlık (%25 burslu) 211.500 TL
Pilotaj (İngilizce) 282.000 TL
Psikoloji 282.000 TL
Psikoloji (%25 burslu) 211.500 TL
Yazılım Mühendisliği (İngilizce), Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce), Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%25 burslu) 211.500 TL
Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği (İngilizce), Mekatronik Mühendisliği (İngilizce), Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce), Otomotiv Mühendisliği (İngilizce), Makine Mühendisliği (%50 burslu) 141.000 TL
Beslenme ve Diyetetik (İngilizce), Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (İngilizce), Hemşirelik (İngilizce), Çocuk Gelişimi, Odyoloji (İngilizce) (%50 burslu) 141.000 TL
Havacılık Yönetimi (İngilizce) (%50 burslu) 141.000 TL
Uçak Elektrik ve Elektroniği (İngilizce), Uçak Gövde ve Motor Bakımı (İngilizce) (%25 burslu) 211.500 TL
Adalet, Ameliyat Hizmetleri, Anestezi, Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (%50 burslu) 110.000 TL

Atılım Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Atılım Üniversitesi sıralamalarını ve puanlarını 5 yıllık karşılaştırmalı analizler ile inceleyebilirsiniz

İçeriğe Git

Atılım Üniversitesi Ücretleri Ödeme Koşulları Nasıl?

Atılım Üniversitesi ücretleri ödeme koşulları kredi kartı ve nakit ödeme şeklinde dönemlik ve yıllık ödeme şeklinde gerçekleştirilebilmektedir. Detaylı bilgi için üniversitenin web sitesini inceleyebilirsiniz.

Atılım Üniversitesi Ücretleri Her Yıl Ne Kadar Artıyor?

En çok sorulan sorulardan biri de Atılım Üniversitesi ücretleri her yıl ne kadar artıyor? Özel üniversite ücretlerine her yıl üniversitenin belirlediği miktarda zam yapılmaktadır. Atılım Üniversitesi ücretleri zam oranı ise üniversite tarafından belirlenmektedir. Ancak bu zam oranları Tüketici Fiyatları Endeksi (TÜFE) ile sınırlı kalmaktadır.

Aynı zamanda Türkiye'deki en iyi üniversiteler hangileridir öğrenmek istiyorsanız Üniversite Karşılaştıma Robotunu kullanabilirsiniz. Atılım Üniversitesi bölümlerinin karşılaştırmasını yapmak, sıralamalarını incelemek ve tercih listesi oluşturmak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Atılım Üniversitesi Özel Mi?

Evet. Atılım Üniversitesi özel bir üniversitedir. Ancak Atılım Üniversitesine girebilmek için belirli bir taban puan veya sıralama elde etmeniz gereklidir.

Üniversitelerin taban puanları ve başarı sıralamalarını bu bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.

Atılım Üniversitesi Ücreti Yıllık Mı Ödenir Aylık Mı?

Atılım Üniversitesi ücreti yıllık ödenmektedir. Detaylı bilgi için üniversitenin resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.

Türkiye'deki tüm özel üniversitelerin ücretleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Not: Özel üniversitelerin ücretleri, her yıl kurulları tarafından belirlenmektedir.Atılım Üniversitesi fiyatları için detaylı bilgiyi üniversitenin web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Universitenitanit.com güncel özel üniversite fiyatlarını takip etmektedir. Ancak bu konuda bir sorumluluk kabul etmemektedir.

İnceleyin: Ankara Medipol Üniversitesi Ücretleri

İnceleyin: Yaşar Üniversitesi Ücretleri

İnceleyin: Beykoz Üniversitesi Ücretleri

İnceleyin: Biruni Üniversitesi Ücretleri

İnceleyin: Başkent Üniversitesi Ücretleri

İnceleyin: Çankaya Üniversitesi Ücretleri

İnceleyin: Antalya Bilim Üniversitesi Ücretleri

İçeriği Paylaş