Bilgi Sarmal Video Çözümleri

Bilgi Sarmal Video Çözümleri

Sizlere bugün TYT ve AYT'nin en önemli kaynaklarından biri olan Bilgi Sarmal video çözümlerini sunacağız. YKS 2023 hedeflerinizi gerçekleştirmeniz dileği ile..

TYT Matematik Soru Bankası 1.bölüm Oryantasyon Testi

Vayni Team Matematik tarafından yayınlanan videoda TYT matematik soru bankasının 1. testi verimli bir şekilde çözülüyor. Bilgi Sarmal video çözümlerini izleyerek YKS'de rakiplerinizin bir tık önüne geçebilirsiniz.

Bilgi Sarmal Türkiye Geneli Denemesi Matematik Çözümleri (1-10)

Yayınevinin yayınlamış olduğu Türkiye Geneli denemeleri gerçekten çok önemli. ÖSYM tarzı sorular ile kendinizi geliştirebilirsiniz. @vayniteammatematik youtube hesabı ile @BilgiSarmalAkademi hesabının işbirliği çerçevesinde yayınlanan deneme çözümlerini mutlaka izlemelisiniz.

Bilgi Sarmal Türkiye Geneli Denemesi Matematik Çözümleri (11-20)

Bilgi Sarmal Yayınlarının branş denemelerini edinerek yeni nesil soru tiplerini çözebilirsiniz. Böylece farklı tarzda soruları çözerek kendinizi 2023 YKS’ye hazırlayabilirsiniz.

Bilgi Sarmal Türkiye Geneli Denemesi Matematik Çözümleri (21-30)

Sadece deneme çözümü olmamakla birlikte kimya, fizik ve biyoloji sorularının çözümü de bulunan kanala mutlaka abone olmalısınız. YKS sınavı öncesi çözülmesi gereken soruları kaçırmamanız dileği ile..

Bilgi Sarmal Türkiye Geneli Denemesi Matematik Çözümleri (31-40)

Zor soruları bile çok kolay çözen @ucari.mathhh, sizlere anlatımıyla oldukça başarılıdır. Deneme çözümleri, TYT soru bankası video çözümleri ve AYT soru bankası soru çözümlerini izleyerek eksik konularınızı pekiştirebilir, sınava kadar bu eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Hap Bilgi FONKSİYON! TYT Matematik

@ucari.mathhh ile @bilgisarmalakademi kanallarının ortak çalışması ile fonksiyon konusunun tricklerini yakalabilirsiniz. Öğrencilerin en çok incelediği kanallardan olmasının yanısıra deneme ve soru çözümleri de oldukça çok sayıda izlenme almaktadır.

Sizler için Bilgi Sarmal Video çözümlerini listeledik. YKS öğrencileri için deneme ve soru çözmek oldukça önemli. Yeni nesil soru tipleri ve Ösym'ye uygun soruları sınavdan önce görürseniz sınavda yabancılık çekmezsiniz. Üniversiteni Tanıt'ta yayınladığımız TYT deneme önerileri, TYT soru bankası önerileri, AYT deneme önerileri gibi içeriklerimizi okuyarak kütüphanenizi genişletebilirsiniz.

Hangi bilgi sarmal kaynağı en iyi?

Bilgi Sarmal Yayınlarının önerdiğimiz kaynakları aşağıdaki gibidir.

Bilgi Sarmal video çözümlerini nereden izleyebilirim?

Bilgi Sarmal video çözümlerini Youtube üzerinden @BilgiSarmalAkademi kanalına ulaşarak izleyebilirsiniz. öğrencilerin üniversitelerini anlattığı @universitenitanit kanalına da abone olmayı unutmayın!

Bilgi Sarmal Hangi seviye?

Bilgi Sarmal yayınları orta ve zor seviyeye uygun öğrencilere hitap etmektedir. Eğer yeni başlıyorsanız biraz zor gelebilir ancak ÖSYM soru tipine en uygun kaynaklardan biridir. Kendisini sürekli yeni nesil soru tiplerine göre güncellemektedir.


Paylaş!

Puanla!
Skor: 5 ( 1 )

Toplam Yorum: 0
Yorum Bırak
Gönder