Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Su Ürünleri İşleme Teknolojisi YÖK Atlas sıralamaları;

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları 2024

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Yalova Üniversitesi Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 20+1+0+1+0 236.56427
224.54421
0
0
0
0
1854686
2049044
0
0
0
0
Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi kaç yıllık?

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi mezunu ne iş yapar?

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi mezunları ne iş yapar, Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü maaşları ne kadar, Su Ürünleri İşleme Teknolojisi dersleri nelerdir ve Su Ürünleri İşleme Teknolojisi iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Su Ürünleri İşleme Teknolojisi üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Yalova Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi kaç net?

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Su Ürünleri İşleme Teknolojisi puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Su Ürünleri İşleme Teknolojisi netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Su Ürünleri İşleme Teknolojisi taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Su Ürünleri İşleme Teknolojisi genel kontenjan, Su Ürünleri İşleme Teknolojisi okul birincisi kontenjanı, Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Su Ürünleri İşleme Teknolojisi depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Su Ürünleri İşleme Teknolojisi sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Su Ürünleri İşleme Teknolojisi başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Su Ürünleri İşleme Teknolojisi bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.