Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Sanal ve Artırılmış Gerçeklik YÖK Atlas sıralamaları;

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları 2024

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Sanal ve Artırılmış Gerçeklik 25+1+0+1+0 367.46955
0
0
0
0
0
323779
0
0
0
0
0
Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik kaç yıllık?

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik mezunu ne iş yapar?

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik mezunları ne iş yapar, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü maaşları ne kadar, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik dersleri nelerdir ve Sanal ve Artırılmış Gerçeklik iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Sanal ve Artırılmış Gerçeklik üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları
Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik kaç net?

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Sanal ve Artırılmış Gerçeklik puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Sanal ve Artırılmış Gerçeklik netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları
Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Sanal ve Artırılmış Gerçeklik taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Sanal ve Artırılmış Gerçeklik genel kontenjan, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik okul birincisi kontenjanı, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Sanal ve Artırılmış Gerçeklik depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları
Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları ve Sıralamaları

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Sanal ve Artırılmış Gerçeklik sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.