Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Moda Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Moda Yönetimi taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Moda Yönetimi bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Moda Yönetimi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Moda Yönetimi sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Moda Yönetimi taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Moda Yönetimi YÖK Atlas sıralamaları;

Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Moda Yönetimi Taban Puanları 2024

Moda Yönetimi taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Moda Yönetimi sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Moda Yönetimi 25+1+0+1+0 239.80494
243.07407
0
0
0
0
1794907
1644401
0
0
0
0
Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

Moda Yönetimi kaç yıllık?

Moda Yönetimi bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Moda Yönetimi bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Moda Yönetimi bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Moda Yönetimi mezunu ne iş yapar?

Moda Yönetimi mezunları ne iş yapar, Moda Yönetimi bölümü maaşları ne kadar, Moda Yönetimi dersleri nelerdir ve Moda Yönetimi iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Moda Yönetimi bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Moda Yönetimi üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları
Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Moda Yönetimi bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Moda Yönetimi bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Moda Yönetimi bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Moda Yönetimi kaç net?

Moda Yönetimi sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Moda Yönetimi taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Moda Yönetimi puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Moda Yönetimi netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları
Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

Moda Yönetimi sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Moda Yönetimi sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Moda Yönetimi bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Moda Yönetimi taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Moda Yönetimi Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Moda Yönetimi sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Moda Yönetimi taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Moda Yönetimi sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Moda Yönetimi kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Moda Yönetimi genel kontenjan, Moda Yönetimi okul birincisi kontenjanı, Moda Yönetimi Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Moda Yönetimi 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Moda Yönetimi depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları
Moda Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

Moda Yönetimi Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Moda Yönetimi sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Moda Yönetimi başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Moda Yönetimi Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Moda Yönetimi bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.