Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Fındık Eksperliği taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Fındık Eksperliği taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Fındık Eksperliği bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Fındık Eksperliği taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Fındık Eksperliği sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Fındık Eksperliği taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Fındık Eksperliği YÖK Atlas sıralamaları;

Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Fındık Eksperliği Taban Puanları 2024

Fındık Eksperliği taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Fındık Eksperliği sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Giresun Üniversitesi Fındık Eksperliği 30+1+0+1+0 222.46193
0
0
0
0
0
2125448
0
0
0
0
0
Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları

Fındık Eksperliği kaç yıllık?

Fındık Eksperliği bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Fındık Eksperliği bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Fındık Eksperliği bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Fındık Eksperliği mezunu ne iş yapar?

Fındık Eksperliği mezunları ne iş yapar, Fındık Eksperliği bölümü maaşları ne kadar, Fındık Eksperliği dersleri nelerdir ve Fındık Eksperliği iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Fındık Eksperliği bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Fındık Eksperliği üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Giresun Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları
Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Fındık Eksperliği bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Fındık Eksperliği bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Fındık Eksperliği bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Fındık Eksperliği kaç net?

Fındık Eksperliği sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Fındık Eksperliği taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Fındık Eksperliği puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Fındık Eksperliği netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları
Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları

Fındık Eksperliği sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Fındık Eksperliği sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Fındık Eksperliği bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Fındık Eksperliği taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Fındık Eksperliği Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Fındık Eksperliği sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Fındık Eksperliği taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Fındık Eksperliği sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Fındık Eksperliği kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Fındık Eksperliği genel kontenjan, Fındık Eksperliği okul birincisi kontenjanı, Fındık Eksperliği Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Fındık Eksperliği 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Fındık Eksperliği depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları
Fındık Eksperliği Taban Puanları ve Sıralamaları

Fındık Eksperliği Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Fındık Eksperliği sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Fındık Eksperliği başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Fındık Eksperliği Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Fındık Eksperliği bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.