Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi YÖK Atlas sıralamaları;

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları 2024

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Ankara Üniversitesi Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi 30+1+0+1+0 237.24274
0
0
0
0
0
1842081
0
0
0
0
0
Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi kaç yıllık?

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi mezunu ne iş yapar?

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi mezunları ne iş yapar, Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü maaşları ne kadar, Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi dersleri nelerdir ve Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Ankara Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi kaç net?

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi genel kontenjan, Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi okul birincisi kontenjanı, Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Bağcılık ve Bağ Ürünleri Teknolojisi bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.