Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Atık Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Atık Yönetimi taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Atık Yönetimi bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Atık Yönetimi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Atık Yönetimi sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Atık Yönetimi taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Atık Yönetimi YÖK Atlas sıralamaları;

Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Atık Yönetimi Taban Puanları 2024

Atık Yönetimi taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Atık Yönetimi sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Atık Yönetimi 40+1+0+1+0 223.16572
213.25963
0
0
184.1676
0
2111340
2327497
0
0
1740609
0
Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

Atık Yönetimi kaç yıllık?

Atık Yönetimi bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Atık Yönetimi bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Atık Yönetimi bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Atık Yönetimi mezunu ne iş yapar?

Atık Yönetimi mezunları ne iş yapar, Atık Yönetimi bölümü maaşları ne kadar, Atık Yönetimi dersleri nelerdir ve Atık Yönetimi iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Atık Yönetimi bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Atık Yönetimi üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları
Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Atık Yönetimi bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Atık Yönetimi bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Atık Yönetimi bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Atık Yönetimi kaç net?

Atık Yönetimi sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Atık Yönetimi taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Atık Yönetimi puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Atık Yönetimi netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları
Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

Atık Yönetimi sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Atık Yönetimi sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Atık Yönetimi bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Atık Yönetimi taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Atık Yönetimi Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Atık Yönetimi sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Atık Yönetimi taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Atık Yönetimi sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Atık Yönetimi kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Atık Yönetimi genel kontenjan, Atık Yönetimi okul birincisi kontenjanı, Atık Yönetimi Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Atık Yönetimi 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Atık Yönetimi depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları
Atık Yönetimi Taban Puanları ve Sıralamaları

Atık Yönetimi Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Atık Yönetimi sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Atık Yönetimi başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Atık Yönetimi Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Atık Yönetimi bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.