Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Microfon'dan Eğitim Seferberliği Bursları (Son Başvuru: 1 Mart)

Microfon'dan Eğitim Seferberliği Bursları (Son Başvuru: 1 Mart)

Öğrencilere eğitim finansmanı sağlayan Microfon.co, depremden etkilenen öğrenciler için de eğitim seferberliği burslarını duyurdu. Peki bu burslar nelerdir?

Haberler 1164 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Microfon.co'yu tanıyalım

Biliyorsunuz ki öğrencilere destek olan her türlü girişimi tanıtıyor ve destekliyoruz. Microfon.co, 2016 yılında kurulan ve öğrencilere eğitim finansmanı sağlayan bir platform olarak biliniyor. Günümüzdeki öğrencilerin de en çok ihtiyacı olan şey belki de hayallerini gerçekleştirmede katkı sağlayacak burslar oluyor. Bir anlamda Microfon, öğrencilerin hayalini gerçekleştiriyor.

Eğitim seferberliği bursları

6 Şubat tarihinde ülkemizi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen birçok öğrenci bulunuyor. Microfon'da öğrencilerimizin zor günlerinde yanında olarak eğitim seferberliği burs programlarını duyurdu. Peki, bu burslar nelerdir?

Eğitim seferberliği ihtiyaç bursu

Herhangi bir kurumdan burs veya kredi almanız bu bursa başvuruda bulunmanıza engel değil. Deprem bölgesinde eğitim gören ve finansal desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin başvurması gerekmektedir.

Eğitim seferberliği ihtiyaç bursu

Eğitim seferberliği kitap bursu

deprem bölgesinde eğitim alan ve eğitim için özellikle YKS kitabı ihtiyacı olan öğrenciler bu burs programına başvuruda bulunabilirler.

Eğitim seferberliği kitap bursu

Eğitim seferberliği online eğitim desteği

Bu dönem malesef ki çok zor bir dönem. Öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarında #hepyanındayız sloganıyla burs programlarını duyuran Microfon'un bir diğer seferberliği de online eğitim desteği oluyor. Microfon ve iş ortağı Classest ile gönüllü öğretmenlerin desteği ile YKS'ye ve LGS'ye hazırlanan öğrenciler için eğitim desteği başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eğitim seferberliği online eğitim desteği

Eğitim seferberliği ortaokul online eğitim desteği

Bu program, sadece ortaokul öğrencilerine sağlanmaktadır. Depremden etkilenen öğrencilerimizin 6, 7 veya 8. sınıfta öğrenim görmesi başvuru koşulları arasındadır.

Eğitim seferberliği ortaokul online eğitim desteği

Eğitim seferberliği tablet ve bilgisayar desteği

Eğitim seferberliği burslarının sonuncusu ise tablet veya bilgisayar desteğidir. Şüphesiz ki her öğrencinin ihtiyacı teknolojiye erişiminin kolay olmasıdır. Ailesi deprem bölgesinde ikamet eden ve ailesi veya kendisi afetten etkilenen öğrencilerimiz bu burs programına başvurabilmektedir.

Eğitim seferberliği tablet ve bilgisayar desteği

Başvuru koşulları

  • Ailesi deprem bölgesinde ikamet eden ve ailesi veya kendisi afetten etkilenen,
  • Deprem bölgesinde okuyan,
  • Deprem bölgesinde yaşayan,
  • İhtiyacı olan.

Microfon eğitim seferberliği son başvuru tarihi 1 Mart olarak belirtilmiştir. İhtiyacı olmayan öğrencilerimiz ihtiyacı olanları bilgilendirirse çok mutlu oluruz. Umarız böyle bir felaket bir daha yaşanmaz. Geçmiş olsun Türkiye.

İçeriği Paylaş