Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Türk İslam Arkeolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Türk İslam Arkeolojisi taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Türk İslam Arkeolojisi bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Türk İslam Arkeolojisi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Türk İslam Arkeolojisi sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Türk İslam Arkeolojisi taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Türk İslam Arkeolojisi YÖK Atlas sıralamaları;

Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları 2024

Türk İslam Arkeolojisi taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Türk İslam Arkeolojisi sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Türk İslam Arkeolojisi 30+1+0+1+0 248.25827
241.33001
0
216.88468
0
0
906733
988643
0
909000
0
0
Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Türk İslam Arkeolojisi kaç yıllık?

Türk İslam Arkeolojisi bölümü 4 yıllık bir bölümdür.

Türk İslam Arkeolojisi bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Türk İslam Arkeolojisi bölümü EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Türk İslam Arkeolojisi mezunu ne iş yapar?

Türk İslam Arkeolojisi mezunları ne iş yapar, Türk İslam Arkeolojisi bölümü maaşları ne kadar, Türk İslam Arkeolojisi dersleri nelerdir ve Türk İslam Arkeolojisi iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Türk İslam Arkeolojisi bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Türk İslam Arkeolojisi üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Türk İslam Arkeolojisi bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Türk İslam Arkeolojisi bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Türk İslam Arkeolojisi bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Türk İslam Arkeolojisi kaç net?

Türk İslam Arkeolojisi sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Türk İslam Arkeolojisi taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Türk İslam Arkeolojisi puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Türk İslam Arkeolojisi netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Türk İslam Arkeolojisi sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Türk İslam Arkeolojisi sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Türk İslam Arkeolojisi bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Türk İslam Arkeolojisi taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Türk İslam Arkeolojisi Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Türk İslam Arkeolojisi sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Türk İslam Arkeolojisi taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Türk İslam Arkeolojisi sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Türk İslam Arkeolojisi kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Türk İslam Arkeolojisi genel kontenjan, Türk İslam Arkeolojisi okul birincisi kontenjanı, Türk İslam Arkeolojisi Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Türk İslam Arkeolojisi 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Türk İslam Arkeolojisi depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları
Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları ve Sıralamaları

Türk İslam Arkeolojisi Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Türk İslam Arkeolojisi sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Türk İslam Arkeolojisi başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Türk İslam Arkeolojisi Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Türk İslam Arkeolojisi bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.