Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Logo

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2024 Taban Puanları


Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2024

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları 2024 ve başarı sıralamaları listesi aşağıdaki gibidir. Üniversite tercihlerinde size yol gösterici olacaktır.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları 2024 bilgileri YÖK Atlas üzerinde yayınlanan en güncel verilerdir. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sıralamalarını inceleyerek üniversite bölümleri arasındaki tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güncel katsayılarla tasarladığımız yks puan hesaplama robotumuzu da kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda belirtilen Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları 2024 verileri, en son yapılan 2023 Yükseköğretim kurumları sınavındaki yerleştirme puanlarıdır. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 yıllık bölümlerini ve 2 yıllık bölümleri inceleyebilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanı 2024 YÖK Atlas verilerini diğer üniversiteler ile karşılaştırmak için tercih robotunu kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm üniversitelerin taban puanlarını da buradan inceleyebilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları 2024

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları 2024 ve Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sıralamaları 2024 bilgileri listedeki gibidir. Bölümlerin üzerine tıklayarak detayları inceleyebilirsiniz.

Bölüm Kont. Tür 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) Taban Puanları 5+0+0+0+0 EA 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi hakkındaki sık sorulan sorular aşağıdaki gibidir:

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları 2024 açıklandı mı?

Evet. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları 2024 YÖK Atlas verileri 2023 Ekim ayı itibari ile güncellendi. YÖK Atlas üzerinden açıklanan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sıralamaları, kontenjanları ve taban puanları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi YÖK Atlas verileri son 4 yılın verilerini içermektedir. Ancak, "Universitenitanit.com" üzerinden son 6 yılın Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları listesine ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi hangi şehirde?

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi, Bakü şehrinde bulunmaktadır.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Sıralamaları 2024 Verileri Hakkında Önemli Bilgilendirmeler

ÖSYM tarafından yayınlanan aday işlemleri ve tercih kılavuzunu incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. 2024 YKS tercihleri için başarı sırasına göre tercih listesi oluşturmalısınız.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sıralamalamaları 2024 verileri manuel olarak hazırlandığı için hatalara yol açabilir. Bu nedenle, Universitenitanit.com herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Üniversite tercihlerinizden önce, ÖSYM tarafından açıklanan 2024 Üniversite Taban Puanları verilerini gözden geçirmeniz önemlidir.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları 2024 verileri içerisinde yer alan 0 (sıfır) değerleri, ilgili bölümün dolmadığını veya tercih edilmediğini gösterir. Bu nedenle "0" olan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi bölümlerininin bir taban puanı veya başarı sıralaması hesaplanmamıştır. Ayrıca, eğer bir bölüm yeni açıldıysa ve henüz tercih edilmemişse, veriler 0 (sıfır) olarak görüntülenir.

Üniversite tercihlerinizi yaparken size rehberlik edebilmek amacıyla, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi'nin 2024 YKS taban puanları ve başarı sıralamalarını listeledik. Bu liste, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi'nin farklı bölümlerine yönelik puan bilgilerini içermektedir.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 yıllık ve Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2 yıllık bölümler arasında seçim yapmak isterseniz tabloyu detaylıca inceleyebilirsiniz. Ayrıca TYT, DİL sınavı, EA puanı, SÖZ ve SAY ile alan bölümlerini de tablo üzerinden görebilirsiniz. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları ve bölümleri içeren tablo, üniversite tercihlerinizi yaparken size yardımcı olabilir.

Ancak kesin ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi'nin resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Bölümleri Nelerdir?

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi bölümleri aşağıdaki gibidir:

  • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) - EA