Akdeniz Karpaz Üniversitesi 2022 Taban Puanları Ve Başarı Sıralamaları

Akdeniz Karpaz Üniversitesi 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Akdeniz Karpaz Üniversitesi taban puanları ve Akdeniz Karpaz Üniversitesi başarı sıralamaları aşağıdaki gibidir. Üniversite tercihleri için sizlere kılavuz olacaktır.

Üniversite Bölüm Tür Süre Puan Sıra
Akdeniz Karpaz Üniversitesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Burslu) TYT 2 218.59775 1182159
Akdeniz Karpaz Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Burslu) TYT 2 230.90804 1019744
Akdeniz Karpaz Üniversitesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) TYT 2 0 0
Akdeniz Karpaz Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (%50 İndirimli) TYT 2 0 0
Akdeniz Karpaz Üniversitesi İşletme (İngilizce) (%50 İndirimli) EA 4 0 0
Akdeniz Karpaz Üniversitesi Havacılık Yönetimi (İngilizce) (Burslu) EA 4 0 0
Akdeniz Karpaz Üniversitesi İşletme (İngilizce) (Burslu) EA 4 0 0
Akdeniz Karpaz Üniversitesi Havacılık Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) EA 4 0 0

Üniversite adaylarına yönelik üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilmek için 2022 YKS taban puanları ve başarı sıralamalarını analiz edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız üniversite sıralamaları ve üniversite taban puanlarına üniversite bölümlerine göre erişebilirsiniz.

Akdeniz Karpaz Üniversitesi sıralamaları, ÖSYM'nin halka açık olarak paylaştığı verilerden oluşmaktadır. Üniversite tercihleriniz için sizlere kılavuz olma niteliği taşımaktadır. 2022 YKS Taban puanları, Mühendislik taban puanları, TYT konuları ve soru dağılımları ve dil bölümü meslekleri gibi verileri linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz. 2022 YKS Üniversite Sınavı hakkındaki içerikler içinde bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖSYM tarafından yayınlanan aday işlemleri veya tercih işlemlerine yönelik tercih kılavuzunu mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. 2022 yks tercihi için tercih listenizi başarı sırasına göre oluşturmalısınız. Bu sayfadaki veriler insan eli ile hazırlandığı için hata teşkil edebilir. Universitenitanit.com hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. Üniversite tercihinden önce ÖSYM'nin açıkladığı Üniversite taban puanları verilerini incelemelisiniz.