Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi için toplam 1 yorum yapılmıştır.


 Ondokuz Mayıs Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Ondokuz Mayıs Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


basaksudemirell - avatar

@basaksudemirell

2 yıl önce
  • 6
  • 0
Mezun

Ondokuz Mayıs Üniversitesi oldukça büyük bir kampüse sahiptir. Tüm fakültelerin ortak kullanımı için tasarlanan Yaşam Merkezi kampüsün kalbini oluşturur. Farklı kahvecilerin ve yemek alanlarının yer aldığı merkezde bir adet eğlence merkezi, mini bovling, sinema gibi seçenekler de bulunmaktadır. Kampüsün bir diğer olanağı 24 saat açık kütüphanesinde geceleri kahve ve çorbanın ücretsiz olmasıdır. Öğrencilerin iki lira karşılığı kullanabileceği yüzme havuzları ve spor alanları bulunmaktadır. Kampüse ulaşım ise oldukça rahattır. Şehirde yer alan tüm ulaşım araçları ile kampüse gidilebilmektedir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde öğrenciler için önemli bir diğer olanak ise öğrenci klüpleridir.78 öğrenci topluluğu ile çok farklı alanlarda aktif çalışma ve kendinizi geliştirme olanağı bulabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 1 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Ondokuz Mayıs Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.