Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Mersin Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Mersin Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Mersin Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 Mersin Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Mersin Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Mersin Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


futbolist - avatar

@futbolist

1 ay önce
  • 0
  • 0

Etrafı ve içi temiz olan üniversitem. Ama kalitesine gelince, sınavlarda fazla zorlamaları kalite ise eğer başarı durumu orta düzeyde. Ama çok yanlış bir politika izleniyor hemen belirteyim. Ben 2.sınıfa yeni geçtim ve hiçbir dersten kalmadım hatta bütlere bile girmedim. Bazı kredisi yüksek olan derslerde anatomi, İngilizce sınıra yakın geçtim ve sonradan öğrendim ki bütünleme sınavları çok basit oluyormuş ve insanlar dersi alttan almamak için değil de ortalama yükseltmek için giriyormuş. Artık iş ona dönmüş yani sizin anlayacağınız. Haksız bir şekilde evi üniversiteye yakın olan gelip büte girebiliyor ortalama kasmak için. Bu yönü bence büyük haksızlık. Bütünleme sınavlarını ad soyad doldurur gibi sormamaları lazım. Diğer yanı ise Mersin akşamları Akdeniz Akşamları demek. Canlı bir şehirdeyim. İnternette veya Youtube'da Kuşimato sokaktan söz ediliyor oraya gidebilirsiniz vs. Ama orası uzak kalıyor bilginiz olsun. Tarihi yerler seviyorsanız hepsi şehirden uzak. Öyle büyük bişey beklemeyin. Ben Futbol oynayan biriyim Lisanslı futbolcuyum ama buradaki sahası berbattt. Şimdilik aklıma gelenler bunlar umarım dikkate alırsınız. Teşekkürler


ebucan - avatar

@ebucan

5 ay önce
  • 1
  • 1
Mezun

Şehir içi ulaşımında sıkıntı var onun haricinde muazzam bir üniversite burda okuyanlar çok şanslı her yerden insan var

Mersin Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Mersin Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Mersin Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Mersin Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.