Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Kocaeli Üniversitesi için toplam 3 yorum yapılmıştır.


 Kocaeli Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Kocaeli Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


OUgWnh4WO - avatar

@OUgWnh4WO

1 yıl önce
  • 1
  • 0

umuttepe kampüsünün dağ başında olması dışında çok güzel bir okuldur. Özellikle kocaeli'nin bir sanayi şehri olması üniversite sanayi işbirliklerinin olumlu ilerlemesine yol açmaktadır. Bu neden dolayı da üniversite eğitimi hatta mühendislik fakültesi oldukça gelişmiştir. Aynı zamanda 2010 yılında mezun olduğum güzel okulumdur.


hD4rOnKpq - avatar

@hD4rOnKpq

1 yıl önce
  • 0
  • 0

final zamanları ekstra gergin olan bir okul. Ya bu kadar takmayın bu finalleri sevgili hocalarım:(


vPkKEkGCu - avatar

@vPkKEkGCu

1 yıl önce
  • 0
  • 0

Mühendislik fakültesi mezunu biri olarak çok iyi bir eğitimi olduğunu söyleyebilirim. En iyi üniversitelerden bir tık sonra gelir eğitimi.

Kocaeli Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Kocaeli Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Kocaeli Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 3 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Kocaeli Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.