Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Abdullah Gül Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 Abdullah Gül Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Abdullah Gül Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


B0eitJjFE - avatar

@B0eitJjFE

7 ay önce
  • 2
  • 1

2010 yılında kurulmasına rağmen iyi bir yol katetmiş üniversitedir. öğrencisi olduğum için demiyorum ancak bir 10 yıla kadar türkiyede en çok tercih edilen üniversiteler arasına girecektir.


BfKopf0Dl - avatar

@BfKopf0Dl

1 yıl önce
  • 1
  • 0

Is ortakları sayesinde güzel burs aldiüim Üniversitedir. Ayrıca https://www.kaiserumzug.at sahipleri ve yetkililerine çok teşekkür ediyorum.

Abdullah Gül Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Abdullah Gül Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Abdullah Gül Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Abdullah Gül Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Abdullah Gül Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.