Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü için toplam 1 yorum yapılmıştır.


 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Fakülteleri

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


TJN8KwKFP - avatar

@TJN8KwKFP

1 yıl önce
  • 1
  • 0

nitelikli bir mühendislik eğitimi almak istiyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken bir üniversite. konum olarak izmir şehir merkezine biraz uzakta da olsa mühendis köyü gibi bir yer diyebilirim.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 1 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.