Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 Sağlık Bilimleri Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Sağlık Bilimleri Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


Neredeysemezun - avatar

@Neredeysemezun

5 ay önce
  • 1
  • 0

Gercekten büyük bir hayal kırıklığı olacağına emin olabileceğiniz - ki umarım bununla karşılaşmak zorunda kalmazsınız - bir üniversite. Hangi falsosundan başlasam ki, 4. Sınıftayım şuan bitirmek üzereyim bölümümü ve bu 4 yılda bu üniversitede hiç ama hiçbir zaman inşaat ve restorasyon bitmedi hala devam ediyor. Bir ara kışın amfide montla oturarak üşüyorduk uzun bir süre yönetim okulun ısıtmasına önem vermedi üstelik cam bile kırıktı amfide... Bu bir falsoydu şimdi ikincisine geçeyim ünide yönetim malum partinin sempatizanları olmasının da katkısı genel olarak bir hakim görüş ve buna göre bir vizyon var, bu durum okulun öğrenci kitlesine de yansıyor. Bundan niye şikayetçi olduğumdan bahsetmeden burada yanlış anlamanızı istemem, görüşlere ve fikirlere saygılı biri olarak yazıyorum şikayetçiyim çünkü biz bir üniversiteden sosyallik ve çeşitli faaliyetler özgür bir ortam bekleriz dimi? Ama maalesef bunlar çok ama çok kısıtlıydi. Okulda fiziksel olarak bulunan yetersizlik kampüs hayatı denen şeyi de yok ediyor burada, örneğin kantin dışında hiçbir cafe restoran zaten yok, kantinde saat 5 ten sonra kapanıyor. Gerçekten şaka gibi bir üniversite ortamı var. Yeni gelmeyi düşünenlere tavsiyem 14 mayıstan sonra bi düşünün karar verin değişiklik olur mu ülke de olmaz mi göreceğiz


Drceremony - avatar

@Drceremony

2 yıl önce
  • 9
  • 0
Üniversite Öğrencisi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi diğer üniversitelere kıyasla sağlık alanında çok daha gelişmiştir. Örneğin ülkemizdeki çoğu üniversitede kadavra sayısı yetersiz olmasına rağmen Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde fazlasıyla vardır. Güzel bir sağlık eğitimi almak istiyorsanız kesinlikle tercih etmenizi öneririm.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Sağlık Bilimleri Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Sağlık Bilimleri Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.