Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi için toplam 1 yorum yapılmıştır.


 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fakülteleri

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


hd - avatar

@hd

9 ay önce
  • 2
  • 0

Fındıklı Kampüsü özellikle sanat atölyeleri ve manzarası açısından Türkiye’de ilk 3 e girebilecek niteliklere sahip üniversitedir. Deniz kıyısında olması, öğrenci nüfusunun çok fazla olmaması ve günümüzde hala Türkiyedeki üniversiteler arasında en düşük yemek fiyatına sahip üniversite olması yönünden tercih edilebilirdir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 1 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.