Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu için toplam 3 yorum yapılmıştır.Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yorumları


rnnEuT7dh - avatar

@rnnEuT7dh

1 yıl önce
  • 0
  • 0

marmara üniversitesi teknik bilimler meslek yüksek okulunda 2 senemi geçirdim. geçirdiğim 2 sene boyunca aldığım eğitimler, edindiğim sosyal çevre ve diploma kazanımlarım hakkında bir şeyler aktarmak isterim. öncelikle aldığım eğitimden bahsetmek gerekirse, mezun olduğum teknik okuldan tanığım akademisyenler marmara üniversitesi tbmyo'da da karşıma çıktı. bu durumu bazen avantaj bazen de dezavantaj olarak görüyorum. avantajlarından bahsedersek eğitim diline açık olduğumuz akademisyen dersleri anlamamızda iyi bir etmendi. dezavantajı ise aynı akademisyenin anlatım dili kişiye hitap etmeyebiliyor. onun dışında gerçekten akademi hayatının ikonu diyebileceğim seviyede iyi akademisyenlerle karşılaştım. her ne kadar şu an bu okulda görev almasa da mehmet tektaş buna örnektir.


ozan - avatar

@ozan

1 yıl önce
  • 0
  • 0
Mezun

tbmyo elektronik haberleşme bölümü (iö) mezunuyum. lise hayatımda da aynı bölümü okumuştum. üniversiteye başladığımda lise hayatında öğrendiğim bilgilerin dışında çok bir yenilik katmadı. o zamanın bölüm sorumlusu dahil tamamen ciddiyetten uzak ve kalitesiz olduğunu düşünüyorum. üniversiteden mezun olduğumda sektörle ilgili çalıştım. bu sektörde çalışırken üniversite eğitimim boyunca ileride iş hayatımda işime yarayacak hiçbir şeyin öğretilmediğini fark ettim. okuduğum bölümde uygulamalı eğitimlerin yetersiz ve az olduğunu düşünmekteyim. umarım 2013 senesindeki hocalar değişmiştir ve bölümün kalitesi artmıştır.


tugberk - avatar

@tugberk

2 yıl önce
  • 0
  • 0
Mezun

2013 yılında mezun olurken, bahçesinde koskocaman bir uçak vardı en son. Bu arada Türkiye'nin en iyi eğitimini veren Meslek Yüksek Okullarından biridir. 2013 mezunu olmama rağmen başarıları hala kulağıma gelmekte. Göztepe Kampüsünde bulunması da bu fakülteyi özel kılıyor bence:)