Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Marmara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) bölümü Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) için toplam 1 yorum yapılmıştır.Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) Öğrenci Yorumları


tugberk - avatar

@tugberk

2 yıl önce
  • 0
  • 0
Mezun

Meslek Lisesi mezunlarının çok zorlanmayacağı bir bölüm. Eğitimi iyi ancak Sayısal Elektronik beni biraz zorlamıştı. Türkiye'nin en iyi MYO'larından bir tanesinde eğitim almak bence en kıymetli şey.

Öğrenciler veya mezunlar, Marmara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) bölümü hakkında değerlendirmelerde bulunabilir, açıklayıcı yorumlar yazabilirler. Bu da üniversite ve bölüm tercihi yapacak adaylar için Marmara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) bölümü hakkında fikir edinmelerini sağlayacaktır.

Marmara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) bölümü hakkında Universitenitanit.com üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Marmara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) bölümü hakkındaki öğrenci yorumlarını okuyabilir, Marmara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi (İÖ) sıralamalarını 5 senelik analizler ile karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca Marmara Üniversitesi hakkında da öğrencilerin memnuniyetini ve puanlarını inceleyebilirsiniz.