Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. İstanbul Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 İstanbul Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 İstanbul Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


yTb6KJ7rs - avatar

@yTb6KJ7rs

1 yıl önce
  • 2
  • 2

Gidin özelde okuyun


alidedeoglu - avatar

@alidedeoglu

2 yıl önce
  • 3
  • 0
mezun

Kökeni istanbulun fethi ile aynı tarihte başlayan İstanbul Üniversitesi, ülkemizin tartışmasız en köklü eğitim kurumudur. Kayıt için okula geldiğinde seni beyazıt meydanı karşılar. Meydanın üstünde yükselen yüzlerce yıllık duvarların birleştiği kapının üzerinde roma rakamları ile MCDLIII yani1453 yazmaktadır. Tarihle iç içe olduğun, yeryüzündeki en özel yarım adada başlayan üniversite hayatın hangi kampüste devam ederse etsin ben İstanbul Üniversiteliyim demenin farklılığı her zaman senin olacaktır.

İstanbul Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. İstanbul Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, İstanbul Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 İstanbul Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.