Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. İstanbul Medeniyet Üniversitesi için toplam 4 yorum yapılmıştır.


 İstanbul Medeniyet Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 İstanbul Medeniyet Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


anonimogrenci - avatar

@anonimogrenci

2 ay önce
  • 0
  • 0

Her şey çok iyi fakat kampüslerin yerleşimi çok dağınık. Kampüsler Kuzey ve Güney kampüslerin olduğu alanda düzgünce toplansa daha da güzel olacak.


taga34 - avatar

@taga34

6 ay önce
  • 1
  • 0
Üniversite Öğrencisi

herşey çok güzel ancak öğrenci bilgi sistemini bir oturtamadılar ya. bence üniversite tercih ederken üniversitelerin teknolojik başarısı da kıstas alınmalı.


feyza - avatar

@feyza

1 yıl önce
  • 2
  • 0
mezun

Herkese merhaba, Medeniyet Üniversitesinde STK Yönetimi alanında tezli yüksek lisans yapıyorum. Yüksek lisans alanı olarak kendi alanımın yeterli olmadığı düşünüyorum bunun nedeni muhtemelen STK alanının henüz akademik açıdan yeterli gelişimi gösterememiş olmasıdır. Fakat bakıldığında yarı yüzyüze yarı online olan bu eğitim yılımda ciddi anlamda akademik açıdan profesyonel hocalarımdan ders alma şansını yakaladım. STK alanına yönelik derslerde özellikle sınıfınızdaki herkesin o alana ilgili olması sizi her açıdan çok daha fazla geliştiriyor. Okula gelmem gerekirse; ben Güney kampüsündeydim. İlk olarak yemekleri süper gençler, SBÜ'den sonra bana müthiş geldi.. Konum olarak da baya elverişli ve konforlu bir yerde. Metro, metrobüs, otobüs her türlü ulaşım aracına yönelik erişim kolaylığı var. Öyle abartılacak kadar büyük bir kampüsü olmasa da gördüğüm kadarıyla Lisans eğitimindekiler bu kampüsten çok mutluydu. Biz biraz daha akademi ve iş güç sahibi olduğumuz için kampüs çok ilgimizi çekmiyordu açıkçası. :) Okulu öneririm. Çünkü İstanbul'da.


nisad - avatar

@nisad

1 yıl önce
  • 2
  • 0

Ben İstanbul Medeniyet Üniversitesi, okul öncesi öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Üniversitemizin Göztepe (kuzey-güney), Orhanlı ve Cevizli'de kampüsleri bulunmaktadır. Bu sene üniversitemizin Göztepe'de Türkiye'nin en büyük üniversite kütüphanesi açılmış ve hizmete başlamıştır. Kampüslere metro, marmaray ve otobüs ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Akademik kadro açısından ise oldukça nitelikli eğitimciler tarafından öğretim görüyoruz. Derslerde çan sistemi olmadığı için genellikle grup projeleri ağırlıklı olarak iş bölümü yapılıyor. Bu da hem sosyalleşmeyi hem de dengeli not dağılımını sağlıyor. Yeni açılmış bir devlet üniversitesi olmasına rağmen gittikçe iyi bir yol katettiğini söyleyebilirim. Üniversite tercih döneminizde kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız diye düşünmekteyim.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, İstanbul Medeniyet Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 4 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 İstanbul Medeniyet Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.