Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. İstanbul Gelişim Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 İstanbul Gelişim Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 İstanbul Gelişim Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


Emelp - avatar

@Emelp

1 ay önce
  • 0
  • 0

Güzel iyi


lUwbDYvKN - avatar

@lUwbDYvKN

11 ay önce
  • 1
  • 1

ben böyle rezalet bir okul görmedim öğrenci işlerinin hiç bişeyden bilgisi yok biri başka birşey söylüyor diğeri başka kaydımı güncellemek için gelmeme gerek var mı diye telefondan sorduğumda evet denilirken gittiğimde sen niye geldin git obisten ders kaydı yap denildi nasıl yapıldığını sorduğumda başka öğrenciyle ilgileniyorum sizinle ilgilenemem triplerine girilmesi kaydımı dondurmaya gittiğimde bursum kesilcek mi denildiğinde hayır tabiki açtığın gibi devam ediceksin denildi şimdi kaydımı açmak istediğimde ücret öde deniliyo hadi bu yanlış bilgi vermeyi geçtim 06.09.2021 de kayıt yaptırmama rağmen sistemlerinde 2021-2022 döneminde gözükmem lazımken 2020-2021 gözüküyorum bir sene burslu okuma hakkım varken bu rezalet okul yüzünden bütün bursumu yakıyolar telefonda sürekli farklı farklı kişilere bağlıyolar bilgi yetersizliğinden dolayı muhasebe sekreterliğe sekreterlik öğrenci işlerine öğrenci işleri muhasebeye derdimi anlattığımda bilmiyorum cevabı alacaksam orda çalışmalarının anlamı yok

İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, İstanbul Gelişim Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 İstanbul Gelişim Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.