Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 İstanbul Esenyurt Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 İstanbul Esenyurt Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


hNxhF5h7D - avatar

@hNxhF5h7D

1 yıl önce
  • 1
  • 0

Okuldan Hiç Memnun Değilim Kantin Fiyatları Aşırı Fahiş Pahalı, Adam Kayırma Desen Var, Okulun Kütüphanesin de Ayağımı Kırdım Boşluğa Takılarak 3-5 Tane Arkadaşım O Boşluk Yüzünden Hastanelik Oldular Durumu Söylememize Rağmen Bir Çözüm Bulunamadı, Hocalardan Memnunum Anlayışlılar Konumu Olarak İyi Yerdedir, Fiyat Olarak Makuldür, Genel Anlam da Üniversiteye Yorumum 5/10'dur.


eu4gB7Vaw - avatar

@eu4gB7Vaw

1 yıl önce
  • 0
  • 1

Merhaba ben Esenyurt üniversitesinde okudum.Ama hiç iyi bı eğitim olan okul değil ,asla tavsiye etmiyorum.hocaları olsun okulun sağlık eğitim beklenilenin çok altında.egitimim pandemiye denk geldiği için uzaktan eğitim aldım herkes gibi ama herkes staja giderken maalesef ben staja gidemedim ,okul sürekli covid19 bahane ederek bizi staja göndermedi.mezun olunca iş olanağı tanımadı.yani diyeceğim o ki asla her okula gidip sağlık okumayın .Eğer ki sağlık okuyacaksanız iyice araştırın öyle gidin üniversiteye..Devlet veya iyi bir özel okulda okuyun.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, İstanbul Esenyurt Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 İstanbul Esenyurt Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.