Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi için toplam 1 yorum yapılmıştır.


 İstanbul Bilgi Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 İstanbul Bilgi Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


gayeded - avatar

@gayeded

2 yıl önce
  • 5
  • 0
Mezun

İstanbul Bilgi Üniversitesinde yüksek lisans öğrencisi olmakla ilgili söylemem gereken ilk şey; Ders saatlerinin iş hayatınıza direkt entegre edebileceğiniz şekilde düzenlenmiş olması. Ekonomi hukuku yüksek lisans programını gözüm kapalı tavsiye ederim. Ancak genç meslektaşlarıma küçük bir tavsiye vermem gerekirse lisans eğitiminden sonra hemen yüksek lisansa başlamak yerine birkaç sene sahada mesleği icra edip yapılmasının daha faydalı olacağıdır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, İstanbul Bilgi Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 1 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 İstanbul Bilgi Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.