Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Doğuş Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Doğuş Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Doğuş Üniversitesi için toplam 1 yorum yapılmıştır.


 Doğuş Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Doğuş Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Doğuş Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


engineg85 - avatar

@engineg85

2 yıl önce
  • 2
  • 0
mezun

Selamlar, 2011 Doğuş mezunuyum. Üniversiteyi tercih etme nedenim öncelikli olarak istanbul içi olması ve öğrenim hayatımı Doğuş ailesiyle geçirmemdi. Okuduğum dönemde en çok faydasını gördüğüm nokta istanbuldaki en iyi hocalardan ders almak olabilir (itü-boun-ytü dahil). Özel sektörden de pek çok girişimciyi seminer zorunluluğu altında tanımış olduk. Kampüs hayatı yaşayamadık ama şu anda onu da aşmışlar galiba. Özel üniversite okuyacaklara tavsiye ederim. Doğa ile birlikte pek çok özele göre daha kaliteliler.

Doğuş Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Doğuş Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Doğuş Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 1 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Doğuş Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Doğuş Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.