Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Beykoz Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Beykoz Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Beykoz Üniversitesi için toplam 1 yorum yapılmıştır.


 Beykoz Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Beykoz Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Beykoz Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


zelal - avatar

@zelal

2 yıl önce
  • 5
  • 0
Üniversite Öğrencisi

Merhabalar ben Beykoz üniversitesi öğrencisiyim. Bizim üniversitemizde yaklaşık 44 öğrenci kulübü mevcut. Hepsi aktif şekilde çalışmalar sağlıyor. Akademisyenlerimizle rahat bir şekilde iletişim kurabiliyoruz. İstanbul'un Beykoz ilçesinde konum olarak çok güzel bir yerde. Yemyeşil ve sahile yakın. Eğer burslu okursanız bir disiplin suçu işlemediğiniz taktirde bursunuz hiç bir şekilde kesilmiyor. Ödeme olarakta taksite bölerseniz bile faizsiz bir şekilde yani peşin ödemeyle aynı ücreti veriyorsunuz. Çok büyük bir üniversite değil bu yüzden eğitimi rahat ve etkili şekilde alabiliyoruz. Ben memnunum Beykozu seviyorum sizlerde tavsiye ederim. Umarım az da olsa sizlere fayda sağlamışımdır. :)

Beykoz Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Beykoz Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Beykoz Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 1 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Beykoz Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Beykoz Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.