Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Eskişehir Teknik Üniversitesi için toplam 1 yorum yapılmıştır.


 Eskişehir Teknik Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Eskişehir Teknik Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


ueQdevo2U - avatar

@ueQdevo2U

2 yıl önce
  • 4
  • 0

Merhaba. Eskişehir Teknik Üniversitesi hem ülkemizde hem de dünya çapında saygıdeğer bir üniversite olacağını düşünmekteyim. Çünkü öğrenci odaklı ve kaliteli bir okuldur. Yabancı dil hazırlığı bulunmaktadır. Yabancı dili kötü olan biri rahatlıkla dili öğrenebilir. Çünkü yabancı dil eğitimi çok iyi. Lisans ve önlisans eğitimleri bölümden bölüme değişmekle Türkçe, %30 İngilizce, %100 İngilizce olarak okunmakta. Bölümü yabancı dilde okursanız dil sorununuz kalmayacaktır. Üniversite teknik bir üniversite olduğu için eğitim modeli de ona göre hazırlanmıştır. 1. sınıf temel derslerin bile laboratuvar dersleri bulunmaktadır. Eğitimde kullanılan kitaplar dünya çapında kabul görmüş kitaplardır. Eğitim kalitesi konusunda hiç şüpheniz olmasın. Okulumuzda bir çok proje takımı var. Türkiye ve dünyada dereceler elde edilmektedir. Havaalanı olan tek üniversitedir. Eskişehir'in havacılığın merkezlerinden biri olduğunu bilmenizi isterim. Emin olabilirsiniz ki bu üniversite yakın bir gelecekte Boğaziçi, İTÜ, Bilkent, ODTÜ vb. okullar arasında anılacaktır. Ayrıca Eskişehir'de 3 devlet üniversitesi var. Öğrenci şehri diyebilirim. Her yer yürüme mesafesinde. Yaşaması kolay.

Eskişehir Teknik Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Eskişehir Teknik Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 1 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Eskişehir Teknik Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.