Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi için toplam 3 yorum yapılmıştır.


 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


H96Vy9GPq - avatar

@H96Vy9GPq

1 yıl önce
  • 1
  • 0

Ders kayıdı günü sabah erken kalkıp istediğiniz hocadan ders seçmezseniz kontenjan dolar. bu bölümden bölüme değişir. bazı bölümlerde şube vardır ama yine de seçmeli derslerinizi seçmek istiyorsanız bunu yapmanızı tavsiye ederim. peki ben seçmeli dersimi istediğim gibi seçemezsem bunun adı seçmeli ders mi olur şu hocanın dersi de boş kalmasın dersi mi olur bu da naçizane eleştirim


dKg5LntMC - avatar

@dKg5LntMC

1 yıl önce
  • 0
  • 0

Meşelik kampüsü için konuşuyorum. büyükdere mah. ev kiraları merkeze göre çok daha uygun. ve çok sayıda öğrenciye yönelik fena da olmayan küçük evler mevcut. yakın bölgelerde spotçular. facebookta kelepir grupları var. son 3-5 yıl içinde hem okula yakın bölgede hem de atatürk bulvarında çok sayıda kafe açıldı.


tugberk - avatar

@tugberk

2 yıl önce
  • 4
  • 0
Mezun

esogü, gerek eğitim kalitesiyle, gerek kampüs hayatıyla oldukça güzel bir üniversite. merkeze birazcık uzakta olsa bile eskişehir'de her yer yürüme mesafesi. meşelik kampüsündeysen kampüsün atmosferi seni cezbedebilir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 3 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.