Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi için toplam 6 yorum yapılmıştır.


 Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


arjantincaddesi - avatar

@arjantincaddesi

1 yıl önce
 • 2
 • 0

Türkiye'nin ilk internet bağlantısını gerçekleştiren üniversite. Yani diğer okullardan ne kadar üstün siz düşünün. Türkiye'nin en iyi teknik üniversitesidir. Kanaatimce Odtü'yü takip eden de İstanbul Teknik Üniversitesidir. Odtü bölümlerinin tamamı %100 İngilizce'dir. Bu yüzden dil problemi çekeceğinizi düşünmüyorum. Yurtdışına oynama imkanınız bu üniversitede okuyorsanız her zaman fazladır. Tercih edecek arkadaşlara önerim; sosyalliği ve aynı zamanda da bilimi iyi öğrenin ki yarın öbür gün çocuklarınıza iyi bir eğitim verebiliyor olun.

tugberk avatar

@tugberk

1 yıl önce
Mezun

yazılım öğrenip yurtdışına gidin


cinys - avatar

@cinys

1 yıl önce
 • 2
 • 1

Öğrencilerini çok zorlayan bir üniversite. Buradan mezun olduğunuzda belki faydasını görüyorsunuz ama bazı şeylere ne gerek var demeden edemeyeceğim


ingilizanahtari - avatar

@ingilizanahtari

1 yıl önce
 • 4
 • 0

odtülüler arasında her zaman farklı bir bağ var. New York'ta bile karşıdan gelen kişinin odtülü olduğunu anlayabileceğiniz bir bağ. Ben bu bağın neden kaynaklandığını çözemedim. Çözen varsa bilgilendirsin.


sansarmuhendis - avatar

@sansarmuhendis

1 yıl önce
 • 3
 • 0

Girmesi ayrı derttt çıkması ayrı. Ne diyeyim ki?

tugberk avatar

@tugberk

1 yıl önce
Mezun

zordur odtü


azize - avatar

@azize

1 yıl önce
 • 3
 • 0
Üniversite Öğrencisi

Stadının tribünlerinde devrim yazan üniversite. Ve bilirsiniz ki mezuniyeti en meşhur olan üniversitedir. Buradan çıkan kişiler dünyayı değiştiren kişilerdir de aynı zamanda. çatı diye bir mekan vardı. binaya girip en üst kata çıkacağımızı düşünmüştüm ve kahvaltı tabağına ağırlığına göre para ödeyeceğimizi görünce bayıldım. ilk tabak tecrübesizliğime gitti. diğer tabaklarda özgül ağırlık hesapları yapmaya başladım vs.

sansarmuhendis avatar

@sansarmuhendis

1 yıl önce

çatı bir tanedir beee

sansarmuhendis avatar

@sansarmuhendis

1 yıl önce

çatı bir tanedir beee


JkC2AZgK5 - avatar

@JkC2AZgK5

2 yıl önce
 • 6
 • 3

Ankaradan bağımsızlığını ilan etmiş farklı bir şehir; ODTÜ. Akademik hayatın zorluğunu size sunduğu eşsiz kampüsüyle, sınırsız aktiviteleriyle ve eğlenceli gelenekleriyle unutturan, aşık olduğum okul.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Orta Doğu Teknik Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 6 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Orta Doğu Teknik Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.