Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Hacettepe Üniversitesi için toplam 6 yorum yapılmıştır.


 Hacettepe Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Hacettepe Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


Myg - avatar

@Myg

1 ay önce
 • 0
 • 0

Sosyojiye gitmeyin


ITvJA67Th - avatar

@ITvJA67Th

1 yıl önce
 • 1
 • 1

Bir okulun kalitesine nereden bakarsınız biliyor musunuz? Kütüphanesinin 7/24 açık olmasına ve o kütüphanenin kalabalıklığına. Keşke buraya fotoğraf konulsaydı da bir fotoğraf bırakabilseydim.


tugberk - avatar

@tugberk

1 yıl önce
 • 2
 • 0
Mezun

Beytepe'nin biraz ulaşım sıkıntısı var. Bir de her üniversitede olduğu gibi ders seçim dönemlerinde çok sıkıntı çekiyoruz. Okul çok kalabalık maalesef

tugberk avatar

@tugberk

1 yıl önce
Mezun

ben burada okumuyorum arkadaşlar, bir arkadaşımın yorumudur üstteki yorum


I1XQsOTMQ - avatar

@I1XQsOTMQ

1 yıl önce
 • 1
 • 0

Hacettepenin öğrenci kulüpleri, eğitim yapısı, kampüs hayatı, ve hocaları ile bence Türkiye'nin en iyi üniversitesidir. Ayrıca sıhhiye kampüsü de çok güzeldir. Özledim beee canım okulummm

tugberk avatar

@tugberk

1 yıl önce
Mezun

hacettepe senelerdir Urap sıralamalarında birinci geliyor. tercih edilmesi gereken bir üniversite


berkkoparan - avatar

@berkkoparan

1 yıl önce
 • 1
 • 0
Mezun

Hacettepe tıp, Türkiye'nin en iyi doktor yetiştiren üniversitelerinden biridir. Sadece türkiye için değil dünya için de bu geçerlidir. arkadaşlar hayat zor çalışmamız her zaman çalışmamız gerekiyor. ders çalışırken at kuyruğunu dolabın kapağına sıkıştıran insan var uyusa canı acısın ve uyansın.. her zorluğuna rağmen bölümümü de yaptığım işi de seviyorum. birisinin hayatına dokununca bunu anlıyorsunuz


uysalumit - avatar

@uysalumit

1 yıl önce
 • 3
 • 2
Üniversite Öğrencisi

Hacettepe üniversitesi sıralamaları okulun kalitesini gösteriyor aslında. Hacettepeden yeni mezun biri olarak ülkece bir sıkıntı yaşadığımızı düşünüyorum. Çok okul var çok özel üniversite var, çok bölüm var ve ne yazık ki çok işsiz mezun var.

Hacettepe Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Hacettepe Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Hacettepe Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 6 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Hacettepe Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.