Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Gazi Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Gazi Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Gazi Üniversitesi için toplam 5 yorum yapılmıştır.


 Gazi Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Gazi Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Gazi Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


m9gZB3Hte - avatar

@m9gZB3Hte

9 ay önce
 • 2
 • 0

Mimarlık Mühendislik fakültesinde kampüs hayatı olmayan konum itibariyle pavyonlar arasında olan eğitimi bölümden bölüme değişen çoğunluğu vasat altı olan okul


ZNH2RjCHD - avatar

@ZNH2RjCHD

1 yıl önce
 • 0
 • 1

Rektörü Prof. Dr. Musa YILDIZ olan okuldur.


yahNlPpX2 - avatar

@yahNlPpX2

1 yıl önce
 • 2
 • 0

Kampüsü çok merkezi konumdadır ve çok kalabalık bir okuldur.


ahmetowski - avatar

@ahmetowski

1 yıl önce
 • 3
 • 0
Mezun

2010 mezunu larak çok sevindiğim bir iş yapmışlar. "https://obs.gazi.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx" linkinden mezun bilgi sistemine kayıt olun anıları yad edelim, öğrencilere destek olalım.


kuralayveyselph - avatar

@kuralayveyselph

2 yıl önce
 • 6
 • 0

Merhabalar ben Veysel ,Gazi Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim ve OBİTET(Otomotiv Bilim ve Teknoloji Topluluğu) Yönetim kadrosunda bulunmaktayım. Gazi üniversitesinin ve Ankara'nın olanakları otomotiv mühendisliği için bakıldığında olanak olarak çok fazla öncelikle üniversitemizin kampüsünde ve fakültede ki en büyük ve en çok sayıda binaya sahibiz. Bölümümüzde olanak olarak neredeyse her şey var. Bakıldığında Teknoloji Fakültesi olmamızın farkı burada ortaya çıkıyor .Sadece dersliklerden oluşan bir bölümümüz yok içerisinde kaporta boya atölye motor bölümü gibi gibi dersliklerimizin dışında bir çok alana sahibiz. Ayrıca bölümümüzün etkinlikleri her sene okulda ön plana çıkıyor Gazi otomobil festivali , ingilizce kurs çekilişlerimiz fabrika ve üretim tesisleri gezmek ve bunun gibi bir sürü etkinliğimiz her sene bulunmakta. Otomotiv mühendisliğinde kendini geliştirmek için tek yapman gereken Gazi Üniversitesi'ni yazmak ve etkinliklere katılmak olacaktır. Son olarak öğretmen kadromuzun çok iyi olduğundan ve çok donanımlı uluslarası iş yapan öğretmenlerimiz ,profesörlerimiz bulunmakta. " GAZİLİ OLMAK AYRICALIKTIR . GAZİ OTOMOTİV'li OLMAK EKSTRA AYRICALIKTIR"

Gazi Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Gazi Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Gazi Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 5 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Gazi Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.