Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Ankara Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Ankara Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Ankara Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 Ankara Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Ankara Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Ankara Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


bengeliyorumdemem - avatar

@bengeliyorumdemem

2 ay önce
  • 0
  • 0

Üniversitenin çoğu bölümü sosyal aktiviteler konusunda isteksiz, kulüplerden istediğinizi seçebilirsiniz ancak ders programınız müsait değilse tek etkinliğe dahi katılamazsınız. Size öyle ödevler verilir ki zamanın nasıl geçtiğini asla bilmeyeceksiniz. Bölümünüzden çok uzakta otuyorsanız sabah ders saatinden en az 3 saat erken kalkmalısınız. Onun dışında eğer benim gibi ineklemeyi sevenlerdenseniz işiniz kolay, hocaların size fazla not vermesi için ödevlerinizde sürekli kritik alın ve kendinizi mutlaka internetten ve kitaplardan geliştirin. Hocalar size her bildiğini söylemiyor, sizin bulmanızı istiyorlar o yüzden ne kadar inekleseniz de dersten kalabiliyorsunuz. İnşallah umduğunuzu bulursunuz. Başarılar herkese :)


gdFBrryqb - avatar

@gdFBrryqb

1 yıl önce
  • 1
  • 0

Bilgi sistemi her ders kayıt döneminde yavaşlar. yıl 2022

Ankara Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Ankara Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Ankara Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Ankara Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.