Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Değerlendirmeleri

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğrenci Yorumları ve Öğrenci Değerlendirmeleri, öğrenciler veya mezunlar tarafından yapılmaktadır. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi için toplam 2 yorum yapılmıştır.


 Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri
 Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi  öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri Logo

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğrenci Yorumları

Memnuniyet Düzeyi

Kampüs Olanakları

Kulüp Etkinlikleri

Kariyer Olanakları

Ulaşım Kolaylığı


E04UrjaUP - avatar

@E04UrjaUP

1 yıl önce
  • 1
  • 0

Gazi üniversitesi’nde bir kaç fakültenin transferi ile kurulmuş bir üniversitedir. Ben gazide okuyorum ama buradan bir arkadaşım var, fena değil diyor eğitimi


Npg6ty8Ar - avatar

@Npg6ty8Ar

1 yıl önce
  • 1
  • 1

Aman aman uzak durun lütfen, tercih listenize eklemeyi geçtim aklınıza bile gelmesin. Yanlışlıkla yazdım ve tuttu allah kahretsin 3 yıldır çekiyorum bu okulu, siz aynı hataya düşmeyin

Beta avatar

@Beta

1 yıl önce
Üniversite Öğrencisi

Neden böyle düşünüyorsunuz keşke onları da yazsaydınız.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi öğrenci yorumları ve değerlendirmeleri, bu üniversitede okuyan öğrencilerin veya mezunların üniversitelerini değerlendirdiği ve puanladığı bir alandır. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde okuyan öğrenciler veya mezunlar, üniversite memnuniyet düzeyleri, kampüs olanakları, kulüp etkinlikleri, kariyer olanakları ve ulaşım kolaylığı gibi konular hakkında 0 ile 5 arasında puanlama yapabilmektedirler.

Üniversite tercihi yapacak adaylar için son derece önemli olan bu kriter, çeşitli araştırma kurumlarının yayınladığı raporların yanı sıra Üniversiteni Tanıt içerisinde de yer almaktadır. Öğrenciler, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi hakkında yukarıda belirtilen kriterleri değerlendirebilir, üniversite tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenciler veya mezunlar toplam 2 değerlendirme de bulunmuşlardır. Ayrıca Üniversiteni Tanıt'ın oluşturduğu Türkiye'deki en iyi üniversiteler raporuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde toplam x bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler aşağıdaki gibidir:

Evet, açıklandı. 2023 Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları verilerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.