Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Logo

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 2024 Taban Puanları


İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 2024 taban puanları ve başarı sıralamaları listesi aşağıdaki gibidir. Üniversite tercihlerinde size yol gösterici olacaktır.

2024 İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları bilgileri YÖK Atlas üzerinde yayınlanan en güncel verilerdir. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 2024 sıralamalarını inceleyerek üniversite bölümleri arasındaki tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güncel katsayılarla tasarladığımız yks puan hesaplama robotumuzu da kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda belirtilen İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları 2024 verileri, en son yapılan 2023 Yükseköğretim kurumları sınavındaki yerleştirme puanlarıdır. 4 yıllık İstanbul Ayvansaray Üniversitesi bölümlerini ve 2 yıllık bölümleri inceleyebilirsiniz.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi sıralamalarını diğer üniversiteler ile karşılaştırmak için tercih robotunu kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm üniversitelerin taban puanlarını da buradan inceleyebilirsiniz.

2024 İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralamaları - (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları ve sıralamaları listedeki gibidir.

Bölüm Kont. Tür 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi hakkındaki sık sorulan sorular aşağıdaki gibidir:

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları 2024 açıklandı mı?

Evet. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları 2024 YÖK Atlas verileri 2023 Ekim ayı itibari ile güncellendi. YÖK Atlas üzerinden açıklanan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi sıralamaları, kontenjanları ve taban puanları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi YÖK Atlas verileri son 4 yılın verilerini içermektedir. Ancak, "Universitenitanit.com" üzerinden son 6 yılın İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları listesine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi hangi şehirde?

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Sıralamaları 2024 Verileri Hakkında Önemli Bilgilendirmeler

ÖSYM tarafından yayınlanan aday işlemleri ve tercih kılavuzunu incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. 2024 YKS tercihleri için başarı sırasına göre tercih listesi oluşturmalısınız.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi sıralamalamaları 2024 verileri manuel olarak hazırlandığı için hatalara yol açabilir. Bu nedenle, Universitenitanit.com herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Üniversite tercihlerinizden önce, ÖSYM tarafından açıklanan 2024 Üniversite Taban Puanları verilerini gözden geçirmeniz önemlidir.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları 2024 verileri içerisinde yer alan 0 (sıfır) değerleri, ilgili bölümün dolmadığını veya tercih edilmediğini gösterir. Bu nedenle "0" olan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi bölümlerininin bir taban puanı veya başarı sıralaması hesaplanmamıştır. Ayrıca, eğer bir bölüm yeni açıldıysa ve henüz tercih edilmemişse, veriler 0 (sıfır) olarak görüntülenir.

Üniversite tercihlerinizi yaparken size rehberlik edebilmek amacıyla, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi'nin 2024 YKS taban puanları ve başarı sıralamalarını listeledik. Bu liste, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi'nin farklı bölümlerine yönelik puan bilgilerini içermektedir.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 4 yıllık ve İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 2 yıllık bölümler arasında seçim yapmak isterseniz tabloyu detaylıca inceleyebilirsiniz. Ayrıca TYT, DİL sınavı, EA puanı, SÖZ ve SAY ile alan bölümlerini de tablo üzerinden görebilirsiniz. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi taban puanları ve bölümleri içeren tablo, üniversite tercihlerinizi yaparken size yardımcı olabilir.

Ancak kesin ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen İstanbul Ayvansaray Üniversitesi'nin resmi web sitesini ziyaret ediniz.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Bölümleri Nelerdir?

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi bölümleri aşağıdaki gibidir: