Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Çanakkale Özel Öğrenci Yurtları

Çanakkale özel öğrenci yurtları, öğrenciler için listelenmiştir. Çanakkale kız yurtları ve Çanakkale erkek yurtlarını detaylı inceleyebilirsiniz.


Kayıtlı Yurt Sayısı: 3

Çanakkale Özel Öğrenci Yurtları

Çanakkale Öğrenci Yurtları Listesi

Erkek Öğrenci Yurdu Merkez, Çanakkale

Özel Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu

En Çok İncelenen Yüksek Puan
  • 4.75 / (4)
Özel Kaymaklar Erkek Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu Merkez, Çanakkale

Sardunya Kız Öğrenci Yurdu

Yüksek Puan
  • 5 / (2)
Sardunya Kız Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu Merkez, Çanakkale

Arya Öğrenci Yurdu

Yüksek Puan
  • 5 / (2)
Arya Öğrenci Yurdu

Çanakkale şehrinde öğrenci olmak isteyen kişiler Çanakkale yurtlarını, yurtlara verilen puanları, oda sayılarını, yurdun bina yaşını, yurdun Çanakkale şehrinde hangi üniversiteye yakın olduğunu ve daha fazlasını inceleyebilirler.

Özel öğrenci yurtları her yıl fiyatlarını enflasyon artışına göre güncellemektedir. Çanakkale yurt fiyatları 2023 yılı için güncellenmiştir. Çanakkale özel öğrenci yurdu ücretleri için detaylı bilgiyi Üniversiteni Tanıt içerisindeki yurtlar ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Üniversiteni Tanıt, Çanakkale şehrinde öğrenci olmak isteyen öğrencilere hem şehri hem de Çanakkale şehrindeki öğrenci yurtlarını tanıma fırsatı sunuyor. Tüm özel öğrenci Yurtları sayfamızı ziyaret ederek üniversitenize yakın yurtları listeleyebilirsiniz.

Bu sorunun cevabını açıkçası öğrencinin kişisel bütçesi belirlemektedir. Çanakkale erkek öğrenci yurtları ve Çanakkale kız öğrenci yurtlarında kalarak ve arkadaş edinerek öğrenci evine de çıkmayı tercih edebilirsiniz. Çanakkale öğrenci apartlarını da incelemenizi öneririz. Fatura, elektrik, doğalgaz gibi yükleri edinmek istemiyorsanız öğrenci yurtları sizin için avantaj olacaktır.