Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Yeditepe Üniversitesi Logo

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Logo

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Yeditepe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 8+0+1+0+1
 • Yerleşen: Doldu - 10
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 725
 • 2022 Başarı Sırası: 1164
 • 2023 Taban Puanı: 471.48417
 • 2022 Taban Puanı: 468.04261
Yeditepe Üniversitesi Logo

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 725 olarak gerçekleşmiştir. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 1164 olarak belirlenmiştir.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 471.48417 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) taban puanı 468.04261 olmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 8+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 10 olarak belirlenmiştir.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.