Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İzmir
 • Üniversite: Yaşar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 24+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 24
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 58110
 • 2022 Başarı Sırası: 63128
 • 2023 Taban Puanı: 332.69514
 • 2022 Taban Puanı: 298.59943
Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 58110 olarak gerçekleşmiştir. Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 63128 olarak belirlenmiştir.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 332.69514 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 298.59943 olmuştur.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli), İzmir şehrinde bulunmaktadır.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 24+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 24 olarak belirlenmiştir.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Yaşar Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.