Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Bölümü

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İzmir
 • Üniversite: Yaşar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 4+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 4
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 629820
 • 2022 Başarı Sırası: 763120
 • 2023 Taban Puanı: 267.17977
 • 2022 Taban Puanı: 254.97747
Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kaç puan, Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 629820 olarak gerçekleşmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 763120 olarak belirlenmiştir.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanı kaç?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 267.17977 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 254.97747 olmuştur.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü nerede?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli), İzmir şehrinde bulunmaktadır.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 4+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) doldu mu?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 4 olarak belirlenmiştir.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.